Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

İchigo nun (manga son arc hariç) nihai getsuga formundan sonra en güçlü olduğu zaman da muhtemelen bu ulqiorra dövüşündeki iradesiz hollow formuydu.

İchigo Aizen i nihai getsuga formunda bile yenemedi şoka girdi noluyo lan çekmeye başladı, yatıp kalkıp urahara ya dua etsin de aizen i mühürleyip ichigoyu öldürülmekten kurtardı. Yani ichigo nun tamamen hollowa dönüştüğü zamanki haliyle Aizen in son formuna zarar verebileceğini düşünmüyorum.

Dönüşümler başlamadan önceki hali dahi olsa yine değişen pek bir şey olmazdı herhalde. Aizen kendisine saldıran kaptan seviyesindeki yanlış hatırlamıyorsam 6 veya 7 adama sırasıyla tek atmış birisi.

Son düzenleme:
Yalnız mektepli olsa Zaraki böyle olmazdı, bir nevi ruhu ölürdü Unohana gibi. Kenpachi olduğu için güçlü ve sınır tanımayan bir gelişimi var.
Sanmıyorum Unohana da kaptan olmadan önce akademi yüzü görmüş biri değil bir katil işte önüne geleni kesen.Sonra Yamamoto durduruyor ve kaptan yapıyor denilmişti.Ondan sonra da 0.takım kaptanı buna iyileştirme teknikleri öğretmiş.Zarakide potansiyel var dememin sebebi.

2 el kullanmıyor Unohana zavallı diyordu.
Akademiye gitmedi.
Bankai açmadan tek başına elit Gremmy aldı.Kyouraku,Urahara,Mayuri kimse teke tekte böyle adam almadı.
Bankai açtı ama alışamadı tam anlamıyla kullanamadı.
Yamamoto kılıç öğretmeye kalkmış korku içinde kalmış sonra.Meclistekiler anlatıp korkuyorlar bize isyan ederse biteriz diye.
Psikolojik engeli vardı Unohana onu kaldırdı.
Renji,Rukia saraya gidip hayvani güçle döndüler Rukia bile kaptan oldu.Zaraki birde oraya gidip eğitim alsa olacakları sen düşün. :) Byakuya gitti baya güçlü oldu ama hala Zaraki'den zayıftır sanmıyorum yenebilsin.

Sanmıyorum Unohana da kaptan olmadan önce akademi yüzü görmüş biri değil bir katil işte önüne geleni kesen.Sonra Yamamoto durduruyor ve kaptan yapıyor denilmişti.Ondan sonra da 0.takım kaptanı buna iyileştirme teknikleri öğretmiş.Zarakide potansiyel var dememin sebebi.

2 el kullanmıyor Unohana zavallı diyordu.
Akademiye gitmedi.
Bankai açmadan tek başına elit Gremmy aldı.Kyouraku,Urahara,Mayuri kimse teke tekte böyle adam almadı.
Bankai açtı ama alışamadı tam anlamıyla kullanamadı.
Yamamoto kılıç öğretmeye kalkmış korku içinde kalmış sonra.Meclistekiler anlatıp korkuyorlar bize isyan ederse biteriz diye.
Psikolojik engeli vardı Unohana onu kaldırdı.
Renji,Rukia saraya gidip hayvani güçle döndüler Rukia bile kaptan oldu.Zaraki birde oraya gidip eğitim alsa olacakları sen düşün. :) Byakuya gitti baya güçlü oldu ama hala Zaraki'den zayıftır sanmıyorum yenebilsin.
Zaraki'nin yanındaki kıza ne oldu? Tüm arkı bitirmedim sadece şöyle bir bakıverdim ve sanırım kız ölüyor değil mi?

Zaraki'nin yanındaki kıza ne oldu? Tüm arkı bitirmedim sadece şöyle bir bakıverdim ve sanırım kız ölüyor değil mi?
Tam olarak açıklanmadı ama zanpaktou ruhu yada kendi gücü sanırım öyle bir form oluşturmuş arada iletişim olmayınca.Shikai açınca Yachiru kayboldu bağlantı sağlanınca.Biraz sanırım Starrk'ın ruhunu bölmesine benzer şeyler var ama net açıklama hatırlamıyorum belki romanda yazar.

Yok kız onun bankai'si idi.
Tam olarak açıklanmadı ama zanpaktou ruhu yada kendi gücü sanırım öyle bir form oluşturmuş arada iletişim olmayınca.Shikai açınca Yachiru kayboldu bağlantı sağlanınca.Biraz sanırım Starrk'ın ruhunu bölmesine benzer şeyler var ama net açıklama hatırlamıyorum belki romanda yazar.
Ben biraz farklı yorumlamışım o sahneleri sanırım. Yachiru nun zaraki gibi bir canlı olduğunu, Gremmy tarafından öldürüldüğünü ve sonrasında zarakinin bankai açtığı sahnede onun hayaliyle konuştuğunu düşünmüştüm. Tam olarak açıklanmadı diye hatırlıyorum ama başka bilgi verildiyse paylaşan olursa sevinirim. Çünkü öldü zannedip de çok üzülmüştüm Bleach serisinde en çok üzüldüğüm olaydı, olmayan birşeyden üzülmüş de olabilirim :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık