Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

Daha çok varmış kaç bölüm olacak acaba? 100 bölüm filler sokarlar skdjaıjpkljwks
Artık filler yok o devir çoktan kapandı adamlar 13 bölümlük anime yapıyor 1 bölüm fazladan koymuyor.Ya 50 - 60 bölüm gelir Jojo misali yada uzun olacaksa önceden çok hazırlık yapmışlardır.Filler bölüm tek tük olabilir.Ama keşke gelse Bleach'in bazı filler arcları asıl hikaye kadar güzeldi.

Bu seri izlenmeye değer mi? Yanlış hatırlamıyorsam iki kere başladım bu seriye(Fazla da olabilir). İkincide 40-50 civarı bölüme gelmiştim galiba. Ama onda da zoru zoruna. Hep Rukia bebeğimin hatrına dayanmıştım. Ama İchigo öyle zorluyor ki beni anlatamam. Şu an izlemeyi yine düşünüyorum ama bir yandan da İchigo'nun davranışları seri ilerleyince daha da artacak diye korkuyorum.

Bu seri izlenmeye değer mi? Yanlış hatırlamıyorsam iki kere başladım bu seriye(Fazla da olabilir). İkincide 40-50 civarı bölüme gelmiştim galiba. Ama onda da zoru zoruna. Hep Rukia bebeğimin hatrına dayanmıştım. Ama İchigo öyle zorluyor ki beni anlatamam. Şu an izlemeyi yine düşünüyorum ama bir yandan da İchigo'nun davranışları seri ilerleyince daha da artacak diye korkuyorum.
İnternetten bak orda filler harici izle.

Artık filler yok o devir çoktan kapandı adamlar 13 bölümlük anime yapıyor 1 bölüm fazladan koymuyor.Ya 50 - 60 bölüm gelir Jojo misali yada uzun olacaksa önceden çok hazırlık yapmışlardır.Filler bölüm tek tük olabilir.Ama keşke gelse Bleach'in bazı filler arcları asıl hikaye kadar güzeldi.

Bounto arcını hikayeye bağlı sanıyordum.Gayet kaliteli ve akıcıydı.Son sahnesini,Jin'in son sözü hala aklimda.O lanet tamamlanmamis cümlenin hala tamamlanmasini istiyorum

Değmez.

Bounto arcını hikayeye bağlı sanıyordum.Gayet kaliteli ve akıcıydı.Son sahnesini,Jin'in son sözü hala aklimda.O lanet tamamlanmamis cümlenin hala tamamlanmasini istiyorum
Aynen genelde izlenmez ama o arcı severim başındaki oyuncaklar yapay ruhlar hariç.Jin en fazla etki bırakan filler düşmanıydı adamın paçalardan da karizma akıyordu.

İzlenir. Kaptanlar tanıtılana ve Aizen sahneye çıkana kadar sıkıcı yerler var. İzlerken az dalmadım uykuya. Onun dışında fillerları atlayarak izlersen izlenir. Yavaş yavaş izle. Önünde en az 1 yıl var : ))

Ichigo'yu ben de sevmem. Ama Rukia'yı da sevmem. Ana karakterleri hiç ilgimi çekmiyor. Urahara ve Gin'i severim. Dövüşleri müzikleri vs fena değildir.

Tüm anime aleminin en kaliteli ostlarına sahip olan Bleach'in müziklerine fena değil diyerek ayıp etmişsin dostum @justahuman

Zibilyon tane anime izledim, Bleach kesinlikle burun kıvrılacak bir seri değil. Bleach'in Kubo malı yüzünden bu kadar ele ayağa düşmesi adama dokunuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık