Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

Müzikleri iyi ama bende animesinin abartıldığını düşünüyorum. Hele ki güç dengesi denen bir şey yok. :D

Müzikleri iyi ama bende animesinin abartıldığını düşünüyorum. Hele ki güç dengesi denen bir şey yok. :D
Mangadan kaynaklı birşey o hacı animeyi değerlendirirken seslere müziklere çizimlere ve duyguyu ne kadar iyi yansıttıklarına bakmak gerek. Her zaman demişimdir bleach fillersız izlendiğinde efsane animedir. 28 bölüm izleyip sıkılan arkadaş az daha sabret SS arc'ı bitir ondan sonra kararını ver bence

Mangadan kaynaklı birşey o hacı animeyi değerlendirirken seslere müziklere çizimlere ve duyguyu ne kadar iyi yansıttıklarına bakmak gerek. Her zaman demişimdir bleach fillersız izlendiğinde efsane animedir. 28 bölüm izleyip sıkılan arkadaş az daha sabret SS arc'ı bitir ondan sonra kararını ver bence
ichigo vs ikkaku'yu izlemiş, merak uyanmadıysa yapacak bir şey yok.

Bu arada one piece ve naruto'yu, hxh ile aynı kefeye koymayalım lütfen :/

28 bölümde seride gerçek amaç nedir henüz belli olmadıysa ne anlamı olurki. Beğenenlere tabi ki bir şey diyemem renkler ve zevkler tartışılmaz.

Bu serileri gördükçe gerçekten One Piece'in büyüklüğünü anlıyorum. Ben izlediğim serilerde konu derinliği ararım en başta. Dövüşler benim için çok önemli değil. One Piece'e en yakın seri ise HxH gözümde. Sonrada Naruto'nun Pain arc'a kadar olan kısmı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık