Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Benim anlamadigim.. Elfler iyi oldu son düsman iblis kaldi ve büyük ihtimalle onu da simdi yenecekler.. Eeee seri sonra nasil ilerleyecek?? Bir de bence Aster yenerse onu.. gercekten cok pis gülerim :)

Bu naruto gibi olmaya evriliyor bir nevi.. kakashi jiraiya nin yenemediklerini Sasuke Naruto yensin :S

Bu durum bir tek One Piece'ye gelmedi.. Luffy sürekli dayak yiyor baska da bisi degil. Bence mangaka biraz diger serileri örnek alsin :D

Asta Licht'in yaptığını yaparsa dövüş biter. Böyle bitecekse uzatmasalar bari. Yoksa şeytan reyiz ezip geçse keşke. Manga gerçekten bitebilir gibi duruyor.

Yetmiyor gerçekten asta'nın için de ki şeytan bizim düşman şeytanın da atası olabilir ki bu çok normal tanımıyor çünkü gücü . Ben mangaka'dan şunu bekliyorum asta'nın şeytanı tam olarak nedir diye en ez 10 bölüm bekliyorum iyice bir tanımak lazım hatta şeytanın ağzından dinlemek ayrı bir keyif verir.O kadar fazla gücü var ki kontrol edemiyor bakalım nasıl başa çıkacaklar.Tam bir power up yada tam dönüşüm bekliyorum hala.

Bu saatten sonra bırakın Asta imparator olsun da manga sona ersin bari. Erken falan diyorduk adam toplu ve yardımlı dahi olsa final bossu alıp kahraman ilan edilecek. Yuno da fahri imparator olur, tamamdır.

Sonunda ara verdi manga. Ama devamı çok açık gibi. Çok uzadı son kısımlar. Halbuki ark başı akıyordu. İkili son bir atak yapacak ve sonrasında Licht ile Lumiere feda edilerek ark mutlu sona bağlanacak görünene göre.

Yalnız Asta'nın büyüsüz olması yine gizemde kalıyor. Kuş da Asta'nın aslını bilmiyor. Daha şeytanlar arkı falan görebiliriz ileride.

Sonunda ara verdi manga. Ama devamı çok açık gibi. Çok uzadı son kısımlar. Halbuki ark başı akıyordu. İkili son bir atak yapacak ve sonrasında Licht ile Lumiere feda edilerek ark mutlu sona bağlanacak görünene göre.

Yalnız Asta'nın büyüsüz olması yine gizemde kalıyor. Kuş da Asta'nın aslını bilmiyor. Daha şeytanlar arkı falan görebiliriz ileride.
nasil ya? manga ara mi verdi? ne kadar ara yapacaklar ki??

Asta ile ilgili bir dünya dolusu gizem var zaten de.. neden hic deginilmiyor onu anlamiyorum.

One Piece yavasliginda ilerliyor resmen.. Orada da Raftel, Gol D. Roger, D. iradesi vs dendi seriye devam edildi her 300 bölümde bir bile deginilmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık