Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

nasil ya? manga ara mi verdi? ne kadar ara yapacaklar ki??

Asta ile ilgili bir dünya dolusu gizem var zaten de.. neden hic deginilmiyor onu anlamiyorum.

One Piece yavasliginda ilerliyor resmen.. Orada da Raftel, Gol D. Roger, D. iradesi vs dendi seriye devam edildi her 300 bölümde bir bile deginilmiyor.
Haftaya ara var, sonra devam eder tabi. Op gibi. Asta'nın büyüsüzlüğünü kuş bile bilmiyorsa başka olaylar var demek, ona yeni bir ark planlıyor demek. Yuno'da da olaylar var, ilk imparator tepki veriyor durumuna. Daha devam eder bu gizemler :/

Haftaya ara var, sonra devam eder tabi. Op gibi. Asta'nın büyüsüzlüğünü kuş bile bilmiyorsa başka olaylar var demek, ona yeni bir ark planlıyor demek. Yuno'da da olaylar var, ilk imparator tepki veriyor durumuna. Daha devam eder bu gizemler :/
Kesinlikle öyle. Fakat bence Yuno'nun gizemi Asta nin yaninda devede kulak gibi kaliyor.. 4 yaprakli yonca kitabindan bahsedilirken 5 yaprakli yonca kitabi hakkinda daha kimsenin bilgisi yoktu. En basta fark burada basliyor ve gizemi baslatiyor.

Bir tek Asta'nin büyüsüz dogmus olmasi, sanirim 5 yaprakli yonca kitabi icin hazirlik miydi.. Bilemedim ya.. aslinda yabanci platformlarda Asta ile ilgili ne gibi teoriler dönüyor acaba merak ediyorum :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık