Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

İlk bölümü okudum. Acayip bir Naruto havası var. Çerezlik iyi gider gibi. Sanırım devam edeceğim. :)
Bunu okuyup da Naruto havası almayan olmadı daha.:D
İlk bölümü okudum. Acayip bir Naruto havası var. Çerezlik iyi gider gibi. Sanırım devam edeceğim. :)
Babası özel biri çıkmasın, belki oğlunun manasını falan mühürlemiştir zamanında, çok klasik ama öyle şeyler bekliyorum.

Yami

İmparator dehşet güce sahip ya. Umarım epik bir dövüş sonucu ölür. Diğer seride ki adamların durumuna düşmez.

Yami

Diğer serideki? Wb olsun Jiraia olsun Ichiryuu olsun hepsi akılda eden efsane ölümlerdi.
İmparator ile Jiraiya aynı kefeye mi koydun yakıştıramadım :(

İmparator bu serinin zirvesi yani. Wb , Yamamato...
Bazılarının sonu hak etmediği şekilde bitti. Kimi gücünü gösteremedi güçlü dendi rezil oldu felan...

İmparator ile Jiraiya aynı kefeye mi koydun yakıştıramadım :(

İmparator bu serinin zirvesi yani. Wb , Yamamato...
Bazılarının sonu hak etmediği şekilde bitti. Kimi gücünü gösteremedi güçlü dendi rezil oldu felan...
Olum niye spoiler veriyon daha Bleach de oraya gelmedim ben. :(

İmparatorun serinin zirvesi olduğunu ne biliyon? Biz daha başta 3 sennini zirve gördük Naruto'da. Wb hastaydı yaralıydı. Gücünü gayet iyi gösterdi. Adam ayakta öldü lan daha ne kadar efsane olabilir?

Yami

Olum niye spoiler veriyon daha Bleach de oraya gelmedim ben. :(

İmparatorun serinin zirvesi olduğunu ne biliyon? Biz daha başta 3 sennini zirve gördük Naruto'da. Wb hastaydı yaralıydı. Gücünü gayet iyi gösterdi. Adam ayakta öldü lan daha ne kadar efsane olabilir?
Bir şey demedik yahu. Bitmiş serinin spoileri mı olurmuş. Seriyi bitirip sonra takılacaksın buralarda :(
Seride güncele gelmeden ne bu cesaret ya :(

Hepsinin ölümü hikaye la, Jiraiya gibi ölen bir kişi gösterin bana, bu işleri bırakacağım. Tek geri gelmeyen adam gibi adamdı.

Büyü imparatoru daha eğlenceli bir tipleme olmuş. Belki gizlediği şeyler vardır, maske takınmış gibi duruyor.

Yami

Hepsinin ölümü hikaye la, Jiraiya gibi ölen bir kişi gösterin bana, bu işleri bırakacağım. Tek geri gelmeyen adam gibi adamdı.

Büyü imparatoru daha eğlenceli bir tipleme olmuş. Belki gizlediği şeyler vardır, maske takınmış gibi duruyor.
Büyü imparatoru villianı dönüşürse işler sıkıntı. Adam sırf " ulan şöyle yapsam nasıl olur ya daha önce yapmamıştım " havasında güç deniyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık