Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Yami

İmparator farklı güçler görmeye aç. Yami farklı, Aster farklı o yüzden ilgi duyuyor sanki. Saygı da olabilir bu aslında. :D
İmparatorun olduğu sayıları ayrı okuyorum zaten. Adam komedi ya :D
Çizimleri felan çok hoş seri bitmese erken bari uzasa biraz. Umudum var bu seriden.

Sanıyorum bir nickname değişikliği talebine gireceğim :)

İmparatorun olduğu sayıları ayrı okuyorum zaten. Adam komedi ya :D
Çizimleri felan çok hoş seri bitmese erken bari uzasa biraz. Umudum var bu seriden.

Sanıyorum bir nickname değişikliği talebine gireceğim :)
Ayıp yaptığın. Nicki satmak falan... Çizimleri farklı olduğu için güzel geliyor.

Animesi yapılsa fena olmaz, arcları biraz daha uzun tutar ileride, şimdi seriye ısındırıyor, bu krallık göründüğü kadar masum çıkmayacak.

Şu seri ile ilgili öngörülerimi şuraya yazayımda bulunsun
1--Yami'nin potansiyeli diğer kaptanlardan fazla hatta buyu şovalyesine denk çıkacak
2--Juno'nun takım kaptanı kesinlikle yavşak(niyeti değişmekle birlikte ülkesini satacak) çıkacak
3--Yonca ülkesinin krali sadece kendini düşünen bir adam çıkacak

Seri ile ilgili en merak ettiğim şeyde Aster'in kitabı ve kılıcının olayı ne??

Şu seri ile ilgili öngörülerimi şuraya yazayımda bulunsun
1--Yami'nin potansiyeli diğer kaptanlardan fazla hatta buyu şovalyesine denk çıkacak
2--Juno'nun takım kaptanı kesinlikle yavşak(niyeti değişmekle birlikte ülkesini satacak) çıkacak
3--Yonca ülkesinin krali sadece kendini düşünen bir adam çıkacak

Seri ile ilgili en merak ettiğim şeyde Aster'in kitabı ve kılıcının olayı ne??
Büyücüler İmparatoru da zamanında bir büyü şövalyesi kaptanıydı. Yami ve diğer kaptanlar potansiyel büyücüler imparatoru konumunda. O potansiyel hepsinde az çok mevcut ama imparatorun gücü çok dehşet gibi görünüyor:) Kaptanların ağır top olmaktan öteye geçeceğini sanmam

İmparator'da yamukluk yok bence. Adam büyü manyağı iyi birine benziyor. Üstelik Yami'nin inandığı sevdiği ve güvendiği adamın içi kötü olamaz!:p İmparator bizim taraftadır ama sonu iyi değil gibi. Öyle biri harcanmazsa Aster, Juno ve ötekiler gibi veletlere yol açılmaz.

William'ın Licht olduğuna dair bir idda vardı epey önceleri ama Licht reyizdir. O adamın maskeli yüzünden bile sinsilik, pislik akıyor. İhtimal dahi vermiyorum, o adamın başka bir arc özel bir hikayesi olacaktır. Çıkması hoş olmaz benim açımdan. Zaten Juno falan epeydir yok. Artık onlara yönelik bir arc görelim.

O kitap ve kılıçları Licht istiyor. Daha önceden bunlardan birinde imiş kitap. Bu licht ve ekibinin tam insan olmadığı dair bir teori vardı. Kitabın şeytan'la ilgisi var. Şeytan-insan karışımı bir ırk söz konusu olabilir. Belki o Aster bile bunlardan çıkacak. Çok gizem olacak çok ama daha çok bekleriz.:D

Büyücüler İmparatoru da zamanında bir büyü şövalyesi kaptanıydı. Yami ve diğer kaptanlar potansiyel büyücüler imparatoru konumunda. O potansiyel hepsinde az çok mevcut ama imparatorun gücü çok dehşet gibi görünüyor:) Kaptanların ağır top olmaktan öteye geçeceğini sanmam

İmparator'da yamukluk yok bence. Adam büyü manyağı iyi birine benziyor. Üstelik Yami'nin inandığı sevdiği ve güvendiği adamın içi kötü olamaz!:p İmparator bizim taraftadır ama sonu iyi değil gibi. Öyle biri harcanmazsa Aster, Juno ve ötekiler gibi veletlere yol açılmaz.

William'ın Licht olduğuna dair bir idda vardı epey önceleri ama Licht reyizdir. O adamın maskeli yüzünden bile sinsilik, pislik akıyor. İhtimal dahi vermiyorum, o adamın başka bir arc özel bir hikayesi olacaktır. Çıkması hoş olmaz benim açımdan. Zaten Juno falan epeydir yok. Artık onlara yönelik bir arc görelim.

O kitap ve kılıçları Licht istiyor. Daha önceden bunlardan birinde imiş kitap. Bu licht ve ekibinin tam insan olmadığı dair bir teori vardı. Kitabın şeytan'la ilgisi var. Şeytan-insan karışımı bir ırk söz konusu olabilir. Belki o Aster bile bunlardan çıkacak. Çok gizem olacak çok ama daha çok bekleriz.:D
Kral derken buyu imparatorunu kastetmedim benim anladığım buyu imparatorunun bile bağlı olduğu bir kral var onda bir fesatlık bir katnemlik bir şirretlik sezdim onu diyorum

Kral derken buyu imparatorunu kastetmedim benim anladığım buyu imparatorunun bile bağlı olduğu bir kral var onda bir fesatlık bir katnemlik bir şirretlik sezdim onu diyorum
Ülkedeki en büyük güç imparator. Daha ötesini görmedik, duymadık. Sen o zaman komplo teorileri üretmişsin:p İmparator'un bağlı olduğu biri çıkarsa bu gizli bir örgüt falan olur ki o zaman imparator kötü denebilir belki ama şimdilik bilemem.

İmparator'da var bir numaralar ama ne belli değil:bilmem: Yine'de imparator iyi biri bence:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık