Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Varsayımlar üzerinden yorum yapmak doğru değil.Elimizde olan şey Roger dövüşmek için sengoku ve garpı istiyor.Buradan yola çıkıp bu adamların dövüşleri birbirine yakın geçmiştir demek gayet mantık çerçevesi içinde.

Monkey ailesi istisna.Tabi bunda Garp hayvanının etkisi var.8 yaşında bebeyi kaplanlarda güreştirip timsahlarla yüzdürürsen tabi güçlü olurlar :D
Yakın geçer ona bir şey demem.Benim demek istediğim Roger'ın Sengoku'yla aynı güçte olmasının bir imkanı olmadığı.

Sengoku'nun lakabının Asya halkı için ne demek olduğunun farkındasın değil mi? Bu serideki en büyük lakaplardan birisi ona ait. :oops:

Bunlar senin fikirlerin. WB MF'ye geldi Garp'ı bir ana kadar anmadı bile. Hep Sengoku ile konuştu. Ölürken bile onu andı.
Sengoku'yu anmasının sebebi güçten çok bulunduğu mevki.

Bende Garpı daha güçlü görüyorum ama Mf savaşında bu ikisini platformda amirallerin üstünde göstermesi bir eşitlik veriyor. Bana kalırsa Sengoku yonkou Garp ise Roger ve Wb ayarıdır.

Yonkouların sağ kollara

Sengoku'yu anmasının sebebi güçten çok bulunduğu mevki.

Bende Garpı daha güçlü görüyorum ama Mf savaşında bu ikisini platformda amirallerin üstünde göstermesi bir eşitlik veriyor. Bana kalırsa Sengoku yonkou Garp ise Roger ve Wb ayarıdır.
MF sonundaki konuşma mevkisinden kaynaklı bence de. MF girişi direkt aralarındaki bağdan dolayı. Sengoku ile WB'nin geçmişi daha çok çakışmış. Bu çok net.

Güç yorumuna katılıyorum. Öyle olabilir.

Yukarıda dedim. Serideki kan bağı az çocuk varsa anlamlı galiba. Momo güçlü olacaktır. Ama 28 yaşındaki Momo'nun Oden etme ihtimali yok. Momo korkak. Gelişmi hemen olmaz. Sence?

Bir an dediğim orası işte. :) MF başı, MF boyunca, MF sonu Sengoku hedefti, onu övdü. Kimi zaman meyveler çok önemli bu seride bariyer meyvesi gibi, Buggy'nin meyvesi gibi. Sengoku daha sonra Teach ve ekibini hoplatıp gücünü kanıtladı.
Boynuz kulağı geçer mi? Serinin sonunda geçer ama Oden ölmeseydi şimdiki zorlukları çekmeyecekti. Belki de cahil cühela bişey kalacaktı.

Herkes şu şunu tutar, bu bunu tutar demiş. Bunlar dövüştükten sonra bırakıyorlar mı savaşı :l biri ölünce, kazanan diğer dövüşlere gidecek zaten.

Yahu foruma göre Wbnin de denk güçte olmasının imkanı yoktu.Korsanlarda Wb ve Roger zirve iken Denizcilerde Sengoku ve Garp zirve.Bu adamlar denktir.Yoksa seride sürekli bir karşılaştırma anımsatma,söz etme olmazdı.
WB'nin denk güçte olmasına imkan yoktu değil ki olay.Buggy'nin WB hakkındaki sözü vardı zaten çok daha öncesinde.Luffy'nin hedefini daha öncesinde başaran adamın Sengoku'yla denk olmasının bir yolu yok.Luffy'nin hedefi daha da büyük çünkü.

MF sonundaki konuşma mevkisinden kaynaklı bence de. MF girişi direkt aralarındaki bağdan dolayı. Sengoku ile WB'nin geçmişi daha çok çakışmış. Bu çok net.

Güç yorumuna katılıyorum. Öyle olabilir.
Roger ve Garp içgüdü adamı iken Wb ve Sengoku taktisyen yanları ile gösterildi. Bu yüzden Hükümet için Wb gibi taktik kasan bir adamı tutması için yine taktisel bir adamı yollayacaklardır. Bu adamlar yukarıda dediğim gibi denklerdir. Ama burun farkı ile Garp'ı daha güçlü görüyorum.

WB'nin denk güçte olmasına imkan yoktu değil ki olay.Buggy'nin WB hakkındaki sözü vardı zaten çok daha öncesinde.Luffy'nin hedefini daha öncesinde başaran adamın Sengoku'yla denk olmasının bir yolu yok.Luffy'nin hedefi daha da büyük çünkü.
Sengokuyla denk olmasının bir yolu yok ama Garp ile olmasının var yani.Niye dedesi diye mi ? Wb bu işin neresinde reyiz ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık