Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Whitebeard ve Roger efsaneleri sayarken herkesten önce Garp ve Sengoku vardı. Bu adamlar Sengoku zayıf olsa saygı göstermez. Sengoku için manga dışı resmi kaynaklarda Roger ile dövüştüğü yazıyor ayrıca. Şu an bulamam nerede olduğu.
Garp varken Sengoku Roger'a düşmez.Manga dışı resmi kaynak dediğin kart bilgileri mi ? Hani Shanks'ın ödülünün en yüksek olduğunu söyleyen kart bilgileri yani :D

Bu çocuk geç açılır. Karakteri uygun değil o kadar güçlenmeye, babası Oden gibi.
Kral Hakisi varsa potansiyeli var. Her Kral haki kullanıcısının çok güçlü olma gibi bir potansiyeli var. Kılıç Ustalığı da hali hazırdayken güce çalıştığı için geç açılma gibi bir durumu olacağını zannetmiyorum pek. Karakteri uygun olmayabilir ama bu güçsüzlük duygusunun verdiği utançla bu Wano olayları biter bitmez kendini geliştirmeye adayacaktır zaten. O hırsla daha fazlası bile teklif edilebilir.

Not:Kral Haki kullanıcılarının illa hepsi çok güçlü olacak diye bir kaide belirtmiyorum. Olma potansiyellerinin normal karakterlere göre daha fazla olduğunu belirtiyorum. :/

Garp varken Sengoku Roger'a düşmez.Manga dışı resmi kaynak dediğin kart bilgileri mi ? Hani Shanks'ın ödülünün en yüksek olduğunu söyleyen kart bilgileri yani :D
Çok dikkate almamak lazım ama genel görüş olarak bakabiliriz o tür bilgilere. Editörler az çok bilgi sahibidir. Sengoku sadece bu forumda güçsüz görülüyordu.

Tahmin sadece o ve oraya zirve seviyesi olarak belirttim. Konu sahibi Momonosuke'nin güç seviyesi hakkında herhangi bir şart belirtmemiş tabi daha güçsel olarak bir şeyi belli olmayan karakterin güç seviyesini tahmin etmek kulağa saçma gelse de :s Ama potansiyel gibi durumu olduğu için neden olmasın ? Hali hazırdayken birde Oden'in kılıcını alır ve ustalaşırsa amiral olmaması için neden yok. Zoro'yu gördük Oden'in kılıcını alınca bir anda power-up atladı :d

Peki sana göre Momonosuke'nin 28 yaşındaki seviyesi nedir?
Olabilecek en güçlü seviyesi Pedro falan olur.İstedigi kadar potansiyeli olsun 28 yaşında çok güçlü olman için seride çokça büyük bir yerin olması lazim.

Wb,oden,marco,thatch,teach,ace,9kın

Vs

Garp,sengoku,akainu,kuzan,kizaru,pasifstalar,koramiraller

Wb tayfası işe yaramaz, burdan oden amiral alır sadece.Wb de güçsüz.

Denizicler alır.

Kral Hakisi varsa potansiyeli var. Her Kral haki kullanıcısının çok güçlü olma gibi bir potansiyeli var. Kılıç Ustalığı da hali hazırdayken güce çalıştığı için geç açılma gibi bir durumu olacağını zannetmiyorum pek. Karakteri uygun olmayabilir ama bu güçsüzlük duygusunun verdiği utançla bu Wano olayları biter bitmez kendini geliştirmeye adayacaktır zaten. O hırsla daha fazlası bile teklif edilebilir.

Not:Kral Haki kullanıcılarının illa hepsi çok güçlü olacak diye bir kaide belirtmiyorum. Olma potansiyellerinin normal karakterlere göre daha fazla olduğunu belirtiyorum. :/
Çok korkak. Risk almaz gibime geliyor hemen.

Olabilecek en güçlü seviyesi Pedro falan olur.İstedigi kadar potansiyeli olsun 28 yaşında çok güçlü olman için seride çokça büyük bir yerin olması lazim.
Tamam da bu çocuk geleceğin Wano Kralı olacak ve Oden'in çocuğu.Pedro demek biraz küçük kaçmaz mı bir krala göre ? Bir de şöyle bir durum var,Luffy ve arasında ki ilişkiye bakarsak birinci sınıf karakter diyemeyiz ama 2. sınıf karakter dememiz mümkün gözüküyor. Birde büyük ihtimalle son savaşta Luffy'e yardım edeceğini de düşünüyorum.

Çok korkak. Risk almaz gibime geliyor hemen.
Bu korkalığı aşmazsa nasıl layık olacak Wano'un krallığına?

Denizciler ezici bir zafer elde eder. Tekrardan. Gelen ordunun gram önemi yok. Esas olay ağır toplarda bitiyor

Beyazsakal, Oden, Marco, Teach, Ace ve diğer komutanlar

vs.

Akainu, Aokiji, Kizaru, Garp, Sengoku, Kong,

İhtimal bile vermiyorum. Bu sefer belki Akainu ölür ama ezici üstünlük devam eder.
Akainu neden ölüyor?

Tamam da bu çocuk geleceğin Wano Kralı olacak ve Oden'in çocuğu.Pedro demek biraz küçük kaçmaz mı bir krala göre ? Bir de şöyle bir durum var,Luffy ve arasında ki ilişkiye bakarsak birinci sınıf karakter diyemeyiz ama 2. sınıf karakter dememiz mümkün gözüküyor. Birde büyük ihtimalle son savaşta Luffy'e yardım edeceğini de düşünüyorum.

Bu korkalığı aşmazsa nasıl layık olacak Wano'un krallığına?
Wano kralı olmasının bir etkisi yok ki seriye. Alabasta da en az Wano kadar önemli yer teşkil ediyor seride ama kralı çöp.Odenin oğlu olmasının da bir önemi yok.Oden kimin oğlu ki Odenin oğlu güçlü olsun.

Oden Wb ile dış dünyaya çıkmasa şimdiki gücünde olur muydu ? veya ne kadar güçlü olurdu ?

Pedro seviyesini aklıma geldiği gibi söyledim.Fazla veya az.Bilinmezlik hakkında yorum yapıyoruz sonuçta.Siz sürekli amiral-yonkou gücü gördüğünüzden bu adamların güçlerini hafife alıyorsunuz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık