Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Benn Beckman'ın Seviyesi

Benn Beckman'in Seviyesi

• Kata'dan fazlası yoktur.

Kullanılan: 22 11.1%
  • Amiral ile dövüşebilir ama yenemez.

Kullanılan: 38 19.1%
  • Amiral ile dövüşür, duruma göre yenebilir.

Kullanılan: 53 26.6%
  • Amiral ile dövüşür, hatta Amiral'i epey zorlar.

Kullanılan: 28 14.1%
  • Kaptanı Şanks ile arasındaki fark Luffy ve Zoro gibidir.

Kullanılan: 58 29.1%

• Kullanılan toplam oy
    199
Birileri kaptanı gibi gelip onu geçene kadar en güçlü sağ kol bu adam muhtemelen.Marco’nun davet alması da kafamı karıştırıyor tabii hangisinin daha güçlü olduğu konusunda.

Biri G4'e 30 dakika dayanmışken diğeri darbe yemediği için üstün idi. Culverin ile darbe yemeye başlayınca hemen düştü.

Birine Luffy en güçlü iki saldırısı King Kong Gun ve Leo Bazzoka atma gereği duydu diğerine duymadı.

Birisine Luffy o yara (Law'ın açtığı) varken daha fazla güçlü kalamazsın derken diğeri hakkında defalarca yendim dedi arkadaşlarına.

Yani, evet. Bunlar Doflamingo > Katakuri demem için gayet yeterli benim açımdan. Katakuri haki konusunda Doflamingo'dan üstün orası kesin ancak çok dayanıksız.
Culverin ile darbe yemeye başlayınca hemen mi düştü? Hemen? Kata ve Luffy saatlerce dövüştü yahu. Analizi vardı hatta forumda, kaç saat dövüştüklerine dair. Luffy tekrar ayna dünyasına döndükten sonra Kata G4'e karşı kafa kafaya dövüştü saatlerce, hatta üstün geldiği yerler oldu.

Culverin ile darbe yemeye başlayınca hemen mi düştü? Hemen? Kata ve Luffy saatlerce dövüştü yahu. Analizi vardı hatta forumda, kaç saat dövüştüklerine dair. Luffy tekrar ayna dünyasına döndükten sonra Kata G4'e karşı kafa kafaya dövüştü saatlerce, hatta üstün geldiği yerler oldu.
Culverin diyorum iyi de. Culverin açtıktan sonra düştü Kata.

Culverin diyorum iyi de. Culverin açtıktan SONRA düştü Kata.

Aslında Benn Reyiz'e Yonko ve KK gibi seviyeler de ekleyebilirdim ama abartı olmasın diye eklemedim. Son alınan bilgilere göre, Şensk seviyesiymiş galiba. Bilgileri toparlayıp, konu mesajına eklerim. Birileri toparlarsa, sevinirim...

2 tane amiral ile dövüşür süresi ise 10 dk ondan sonrası paket olur, çok abartmayın bu tayfayı bence en güçlü tayfa kara sakal tayfası ha şu ezik 1. komutana bakmayın o odanın trol adamı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık