Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Benn Beckman'ın Seviyesi

Benn Beckman'in Seviyesi

• Kata'dan fazlası yoktur.

Kullanılan: 22 11.1%
  • Amiral ile dövüşebilir ama yenemez.

Kullanılan: 38 19.1%
  • Amiral ile dövüşür, duruma göre yenebilir.

Kullanılan: 53 26.6%
  • Amiral ile dövüşür, hatta Amiral'i epey zorlar.

Kullanılan: 28 14.1%
  • Kaptanı Şanks ile arasındaki fark Luffy ve Zoro gibidir.

Kullanılan: 58 29.1%

• Kullanılan toplam oy
    199
2 tane amiral ile dövüşür süresi ise 10 dk ondan sonrası paket olur, çok abartmayın bu tayfayı bence en güçlü tayfa kara sakal tayfası ha şu ezik 1. komutana bakmayın o odanın trol adamı.
Shanks 27 yaşındayken o tayfayla Wb, Big Mom ve Kaido gibi yonkou... Hem de o üçü daha gençken... 10 dakikaya paket olurmuş.

Son düzenleme:
En güçlü sağ kol olduğu kesin Rayleigh'den sonra. Kizaru için troll karakter, Beckman'ı trolledi deselerde. Bir boşluğunu yakaladığı anda tekrar Luffy'ye saldırması hiç de trolleme olmadığını gösterir bence. Çünkü ellerinde Luffy'yi yakalayacak bir fırsat varken bunu kullanamadı. Şimdi dövünüp duruyorlar Luffy'nin ödülü nasıl bu kadar uçar diye.

Katakuri'nin de aslında Luffy savaşından sonra oldukça güçlendiğini düşünüyorum. 12 saat boyunca mücadelesine iyi bakın. Bütün saldırılarında haki kullanıyor. Aslında Luffy'ye yenilme sebebi de bu olabilir. Nasıl Luffy Gear 4 kullanınca hakisi bitiyor ve bitkin düşüyorsa burasa da aynı mevzu olmuş olabilir. Katakuri 12 saat boyunca haki kullanıyor. Yediği yumrukların etkisi de illa ki olmuştur ama ben nedense hakisini fazla kullanmasına bağladım. İlk defa Luffy gibi biriyle ve bu kadar uzun süren bir mücadele yaşadı. Luffy'yle olan mücadelesinde Luffy ayağa kalktıkça öfkeleniyordu. Daha önceki karşılaşmaları bu kadar uzun sürmemiş, meyve yeteneği sayesinde dövüşleri çok kısa sürmüş hep. Çok güçlü kişilerle dövüşerek kendisini geliştirseymiş daha iyi bir potansiyel bile sahip olabilirdi belki. Kenbonshoku'da en üst seviye olduğu gibi Busoshoku'da da en üst seviye olabilirdi belki. Hakiye ne kadar yüklenirsen hakin gelişiyor sonuçta.

Neyse konumuz Beckman'dı. Meyve gücü var mı yok mu bilmiyoruz!? Kızıl Saç Tayfasında bir tane meyve gücü olan biri olduğu kesin. Öyle bir savaş anında amirallerin hiçbiri Shanks'ın ve Beckman'ın varlığını fark etmiyor olması saçma olur. Eğer meyvesiz bu kadar güçlüyse Beckman, iyi bir meyveyle kesin amiral seviye üstü bile olabilir.

Rayleigh>Beckman>Katakuri>=Marco>King>Shiryu>Zoro

Marco'nun dayanıklılığı kafa karıştırıcı. King ve Queen'i bir anlığına bile olsa tutmayı başardı. Son mangada yüzünde hafif çizikler olduğuna bakılırsa az da olsa hasar almış. O yüzden Katakuri mi Marco'mu karar veremedim? Biri çok dayanıklı, diğeri geleceği görebiliyor yani çok uzun sürerdi ikisi mücadele etseydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık