Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bambina vs. Guinness

Alpamis

Guiness Bambinada n daha daha güçlü çıkacak. Bu arada bizimkilerin yanlarında bunların soyundan gelen ler gar. Terry felan. Bunlar ile sahipleri arasınddaki fark belli. Terry nin de pptansiyel olarak geleceği güç belli. Yani bizimkilerin çok ileride bu 8 kralı katlayacak.

Bana göre kurt alır gibi geliyor. Düz mantık on: Mangalar da sonraki sayılarda çıkan karakterler her zaman öncekilerden güçlüdür. Düz mantık off.

Roronoa Zoro

Bambina ayrıca insanların da kralı eğer goril,şempanze ve orangutanların kralıysa. Gidip bütün "Ape"leri kapsayıp insanı farklı sayması mangakanın "EPIC FAIL"ı olur.
Hiç lafının geçmemesi ilginç.
Edit: Gibbon da var ama dans eden insan göremedim aralarında nedense.
Not 2: Bazı arkadaşlar bu seride insanların özel olmadığını ileri sürüyordu, madem özel değiller neden kankalarıyla dans etmemekteler? Bi' tek t**** tozu kapmaya gelen arkadaş grubu dans etmekte? Yaa yaaa :cool:

Bambina ayrıca insanların da kralı eğer goril,şempanze ve orangutanların kralıysa. Gidip bütün "Ape"leri kapsayıp insanı farklı sayması mangakanın "EPIC FAIL"ı olur.
Enteresan bir bakış açısı, daha önce aklıma hiç gelmemişti açıkçası.

İnsan bir Maymun değildir, o sahnedeki 5 milyar asistan usta içinde en fazla ortak atalarını bulursun ancak insan bulamazsın boşuna arama. :D

Maymundan saysan bile, sonradan evrilmiş yani farklı bir hale gelmiştir, artık maymun klasmanında sayılmaz bence de.

Roronoa Zoro

İnsan bir Maymun değildir, o sahnedeki 5 milyar asistan usta içinde en fazla ortak atalarını bulursun ancak insan bulamazsın boşuna arama. :D
İnsan bir Ape'dir. Oraya Kralla dans etmeye giden bütün canlılar gibi.
Diyeceksin ki son 50 yılda kuyruksuz Apeler maymun sayılmıyor, e neden goril, şempanze, orangutan v bonobolar var orada?
Demek ki neymiş, Ape kingmiş adam. Ya da mangaka bilmeden ağır bir hataya imza atmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık