Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Balıkadam Adası Arkı Sizi Tatmin Etti mi?

1) Yeter artık hapla dönüşüm geçirdi daha fazlası saçmalık olur. Bu adanın böyle
olması gerekiyordu sonuçta 2 yıl güçlenmek için ellerinden geleni yaptılar. Daha
ilk engelde takılmaları utanç verici olurdu.
2) Pek emin değilim. Gemiden kolayca kaçılabilir ama geminin çarpmasıyla bir şeyler
değişebilir. Ada yıkılması olursa burada olur.
3) Hiç sanmıyorum.
4) Mükemmel bir arc'tı. Şuan en sevdiğim arc pozisyonunu ele geçirdi. Çok renkli olması,
su altında olması, yeni güçlerle tanışmalar, birçok gizemli olayın olması ( Joyboy, gemi,
Otohime olayı, Fisher Tiger olayı,...)

Kaktüs

ben hodyden bişey beklemiyorum ama tamamiyle tatmin oldum çünkü tayfanın ne kadar güçlendiğini öğrendik
çok sayıda balıkadamın korktuğu hodynin nasıl etkisiz kaldığını gördük.

Balık adam adası balık adam adası diye kaç bölüm heycanlandırdılar tayfanın ne kadar güçlendiğini göstermek içinmi kullandılar bu arcı ? Hiç sanmıyorum hala birşeyler olacak oluyorda ;)

sözde insanlardan 10 kat güçlü olan balıkadamlar çok acayip ezik çıktı kendi ile çelişiyor E.oda.

Normal bir insandan normal bir balıkadam 10 kat güçlü.Bizimkiler normal bir insan değil ki.
zoro diyordu bunlar elit denizciler gibi değil diye yani bir balık asker bir insan askeri kadar güçlümü o bile belli değil iredeleri çok güçsüz bu kesin ama biz daha jinbei dışında sağlam bir balık görmedik.

Şimdi şöyle bir durumda var.Sıradan bir marine erinin 10 dourikilik fiziksel gücü var.Balıkadamlar 10 kat güçlü derken neyi baz alıyorlar erleri mi normal bir insanı mı ?

Normal insan 5 olsa balıkadamda 5 kat daha güçlü olacak yada 2 ise 2 kat daha güçlü olacak marine askerlerinden.Elit askerlerin fiziksel gücü 100 dourikiden aşağı değildir bence,yani balıkadamların abartılmaması gerektiği konusunda zoro haklı sayılır.

Z-non

Yani bizimkileri Normal insan Tefesine mi koyuyorsunuz yani ? Özellikle 2 Yıl TS den sonra ?

Tamamda Kolaydan zora gidecek diye birşey yokki.Grand Line'da öylemi oldu Crocodile gayet zorluydu ve girdikleri anda büyük bir zorlukla karılaştılar zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık