Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Balıkadam Adası Arkı Sizi Tatmin Etti mi?

tiger beni'de hayal kırıklığına uğrattı. onun dışında bende bu arc'ın sadece hasır şapka korsanlarının yeni güçlerini göstermek için olduğunu düşünenlerdenim.

RedFLAG

Ben yeni dünyada ilk bir kaç süpernova harcanır diyordum ama elimize Hody geçti. Denizin dibinde ilk karşılaştıklarında sıkı adamlar gibi görünüyorlardı ama açıkcası bizimkiler için kolay lokma çıktılar.

Bende Bigmam'ın Lola'nın annesi olduğunu düşünenlerdenim, bu yüzden kapışma ihtimallerini pek yüksek görmüyorum. Belki adamlarından birisi adayı denetlemek için geliyorsa o tür bir kapışma olabilir.

Toparlarsak pek beğendiğim bir arc olmadı , E. Oda fazlaca "show" a kaçtı. Hiç belli olmaz mangakanın belki bizim için bir kaç süprizi vardır.

Bigmam E.odanın yeni oyunu hafiften tanıttı ancak bir 200 bölüm sonrasında olaylara girer WB gibi onuda 150' de tanıttı 450' de olaylara girdi adam.

Ben pek bisey beklemiyordum zaten en guclu balık adam jinbei gorduk savasta 2 yıllık egıtımın ardındanda ondan gucsuzleri dovmesi sacma gelmiyor bana

Gayet tatmin edici gidiyor. Fisherin balon çıkması biz vs meraklılarına pek iyi gelmedi o kadar.Onun dışında hikayesi hatta koalayı gemiye aldığı chapter en iyi op chapterlarından biriydi.Henüz arcın ortalarını yeni geçtiğimizi düşünüyorum elbet sağlam dövüşte olacaktır.Bolca karakter var ve geniş bir dünya yaratıldı.Sadece otohime mevzusu biraz fazla uzatıldı bence o kadar.

Birçok sürpriz var arcta Shirahoshinin gücü,Deckenin gemiye dokunuşu.... daha kimbilir nasıl ilginç gelişmeler göreceğiz bence keyif almaya bakalım.

Roronoa Zoro

Daha bu adada zorlanıyorsa tayfa yeni dünyaya girmesin. Seri başına dönersek, Luffy alvida'ya tek atar, Buggy'den ciddi yara almadan geçer, Kuro'da biraz daha zorlanır... Aokiji'de baktı artık gcü yetmiyor yeni tekbikler buldu...Sabondy ve marineford'ta gücünün yetersiz olduğunu tekrar öğrenince yeni tejnikler buldu. Hani gücü kazanır kazanmaz zor rakipler gelmedi hiç geleceğini saynmıyorum :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık