Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Baby 5 vs. Daz Bones

Sizce hangisi ?

• Baby 5

Kullanılan: 38 33.3%
  • Daz Bones

Kullanılan: 76 66.7%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    114
Evet arkadaşlar Luffy de Das Bonez da eşit miktar gelişti 2 sene içinde. Çünkü herkes eşit potansiyele ve eşit yaşam şartlarına sahip.
Edit: Ayrıca, Baby 5'da armament yok diyenler, buyurun abicim:
Biricik Zoro'nuz birini geçmişinde indirdi diye o adamı geleceğin potansiyel kralı yapmıyor. Kusura bakmayın.

Evet arkadaşlar Luffy de Das Bonez da eşit miktar gelişti 2 sene içinde. Çünkü herkes eşit potansiyele ve eşit yaşam şartlarına sahip.
Biricik Zoro'nuz birini geçmişinde indirdi diye o adamı geleceğin potansiyel kralı yapmıyor. Kusura bakmayın.
Onun armament olduğunu hiç sanmam.

Baby 5'ın Shogun Franky'e hasar verdiği saldırıda Buffalo'nun yardımıyla çok büyük bir momentum yakaladığını atlamamak gerek. Kendi başına yaptığı saldırılarda da en ufak bir hasar veremedi. Yalnız savaşırken aynı şekilde mesafesini koruması da kolay olmayacaktır. 1'e 1 dövüşeceklerini unutmamalı. Daz, Shogun Franky kadar sert değildir muhtemelen ama onun da yeni dünyada iki yıldan sonra haki öğreneceği ve kendini geliştireceği bariz. İki yıl önce bile Mihawk'ın uzaktan attığı bir saldırıyı karşılayabilmiş birisi, küçük görmemek lazım. Dönüşü muhteşem olacaktır.

baby 5 haki biliyor, o yüzden supa supa no minin etkisi anlamsız kalır, bu bir.

her cesit silaha dönüsüp, bunu hakiyle kombine edip, uzak mesafe ve orta mesafede dövüsebilir, bu iki.

hareket kabiliyeti, daha cok tank gibi olan daza karsı üstün gelir, bu üç.

son olarak, daz bones muhtemelen hakiyle gelicek, ama zaten koka kullanan ve saiyle dövüsen, shogun frankye net zarar veren bir karakterin, hakisinden üstün mü gelir oda tartısılır bu da 4... :D

daz ne de üstündür ? fiziksel güc, yakalarsa öper , daha dayanıklıdır. ama bence yüzde 51 bile olsa ben baby 5 e veririm oyumu.

dipnot; eger croco ve daz tahmin ettigim gibi gelirlerse , serideki agırlıklarıyla daz, baby 5 tan klasman olarakta, güc olarakta daha üst düzeyde gelir ;) ama bilinenlerle baby 5 diyorum su an ;)

BEn olsam Daz Bones falan geliştirmem ama E.oda geliştiricek Baby 5'i alır en azından o seviyelerden üste gelir.

Sanji demir adamdan yeni mutfak gereçleri yapar.

Baby 5 alır bu arada.
valla sanjinin en son vergo ayağını çatlatmıştı o günden sonra sanjiye inancım kalmadı daz bones haki öğrenmişse sanjiyi alsa şaşırırmıyım şaşırmam

Edit : Ben olaya şöyle bakıyorum 2 yıl önce zoro daz bonesi yendi 2 yıl önce sanji daz bonesi yenebilirmiydi? 2 yıl sonra sanji güçlendi(beklentimi karşilamasada) daz boneste güçlenmiştir sanji biraz zor yapar mutfak malzemesi

valla sanjinin en son vergo ayağını çatlatmıştı o günden sonra sanjiye inancım kalmadı daz bones haki öğrenmişse sanjiyi alsa şaşırırmıyım şaşırmam

Edit : Ben olaya şöyle bakıyorum 2 yıl önce zoro daz bonesi yendi 2 yıl önce sanji daz bonesi yenebilirmiydi? 2 yıl sonra sanji güçlendi(beklentimi karşilamasada) daz boneste güçlenmiştir sanji biraz zor yapar mutfak malzemesi
Vergo Doflamingonun sağ kolu.Doffta 2 attı sanjiye.2 yıl önce Zoro Croco ile karşılaşsa ne olurdu ? Tek yerdi Crocodan fazlası değil.

Gelişim hızları aynı değil.Ennies Lobbydeki Sanji rahat yenerdi Daz Bonesi.

Vergo Doflamingonun sağ kolu.Doffta 2 attı sanjiye.2 yıl önce Zoro Croco ile karşılaşsa ne olurdu ? Tek yerdi Crocodan fazlası değil.

Gelişim hızları aynı değil.Ennies Lobbydeki Sanji rahat yenerdi Daz Bonesi.
evet buna katılıyorum ama alabastadaki sanji alamazdı 2 yıl sonraki daz boneside görmek lazım şu an biraz sanji alıra kaysamda hala pek emin değilim alabileceğinden

Cp0Lucci

Armamentle alakası yok onun :good: Hakisi yok Baby5'in zorlamayın

Şu da armament e benzer gibi ama öyle değil ;

Baby5'in orağının kendi rengi siyah, Zoro nun kılıcının siyah olduğu gibi ;

Şu armament'tir, kılıcın her yeri siyah oluyor ;

Ayrıca Daz Bones, Luffy kadar gelişir demiyoruz. 2 yıl sonra Şuanki Zoro'nun çeyreği kadar güçlü olsa bile Baby5'i yenmeye yeter bu

Mihawk'ın slashını karşılayıp sonrasında kesilmesine rağmen bilincini kaybetmeyen adamı kimler ile karşılaştırıyorsunuz.
Mihawk daha Baby 5'in ismini bile bilmiyordur :/
Buffola ile birlikte Croco'yu yener çıkan çıkmadı iyiki.
Baby5 ile Buffalo'yu geç, Crocodile vs Tashigi diye konu açılsın Tashigi'ye oy veren bile çıkar emin ol

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık