Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Az Bilinen Güzel Filmler

yasak bölge 9

http://www.fullhd720pizle.com/yasak-bolge-9-turkce-dublaj-izle.html

dünyaya uzaylılar sığınıyor dünyalılardan yardım istiyor. Dünya kabul ediyor sayıları 1.8 milyonu bulunca koloninin taşınmasına karar veriliyor ve sorunlar bundan sonra baş gösteriyor. Çok kral bir filmdir dün izledim. imdb: 7.9

yönetmen: peter jackson, yüzüklerin efendisinin yönetmeni.

film çok farklı bir uzaylı filmi.
izledim bunu kardeşim 2.si gelicek falan deniyordu noldu acaba sonu muallakta bitti çünkü

yasak bölge 9

http://www.fullhd720pizle.com/yasak-bolge-9-turkce-dublaj-izle.html

dünyaya uzaylılar sığınıyor dünyalılardan yardım istiyor. Dünya kabul ediyor sayıları 1.8 milyonu bulunca koloninin taşınmasına karar veriliyor ve sorunlar bundan sonra baş gösteriyor. Çok kral bir filmdir dün izledim. imdb: 7.9

yönetmen: peter jackson, yüzüklerin efendisinin yönetmeni.

film çok farklı bir uzaylı filmi.
Yine başlıkta geçen "Az Bilinen" ifadesine uymayan bir film zira IMDb'de 417 bin oy ile en çok oy alan 69. yapım. Ayrıca yönetmeni Peter Jackson değil, Neill Blomkamp. Peter Jackson yalnızca yapımcısı.

The Faculty-1998

Film Amerikadan sonra, Türkiyede de teenage korku filmi diye adlandırılan film türünde. Filmde okuldaki hocalarının uzaylı olduğundan şüphe eden gençler, daha sonra gerçekten hocalarının uzaylı olduklarına tanık olurlar. Harrington Lisesi artık kötü uzaylıların kontrolü altındadır. Fakat bizim kahramanlarımız bunu değiştirmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

GREENMUSTANG

Az mı çok mu biliniyor bilmem de 'Her Çocuk Özeldir' filmi bence kesinlikle izlenmesi gereken bir film. Efsane mi derseniz bana göre efsanedir. Hem çocuklara bakış açımı biraz değiştirdi hem de sevdiğim kız söylemişti izlememi, önemi büyük yani :D Bollywood yapımı filmleri genelde sevmem ama bu film gerçekten çok iyi. Animasyonları,müzikleri,oyunculuklar ve küçük İshaan hepsi çok iyi. Kaçırmayın bu filmi. Şimdi filmi anlatacak bir yazı yazamam baya yoğunum daha sonra yazarım umarım :D

Flatliners-1990

Yaşamın öbür tarafını merak eden 5 tıp öğrencisi bir araya gelerek, beden fonksiyonlarını durdurup ölümün öbür tarafını görmeyi denerler. Fakat, diğer tarafa yapılan bu ziyaretler zamanla karanlık olayların ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

El Habitante Incierto-2005

Kendi dizayn ettiği geniş ve lüks evinde yalnız yaşayan mimar bir adamın bir gün telefonunu kullanmak için kapıya gelen bir yabancının bir şekilde gizlice eve girdiği ve içeride bir yerlerde saklanarak yaşadığından şüphelenmesiyle başlayan bir hikayeyi anlatan 2004 yapımı gayet izlenesi bir ispanyol gerilim filmi...

Bin Dokuz Yüz Seksen Dört

III. Dünya Savaşı sonrası dünyanın düzeni değişmiştir. 1984 yılında Londra artık Okyanusya isimli polis devletinin başkentidir. Faşist hükümetin Gerçek Bakanlığı için çalışan bürokratlardan biri olan Winston Smith'in görevi, farkında olmasa da tarihi gerçekleri saptırmaktır. Sıkı bir partili olan Smith, her şeyin yalan üzerine kurulu olduğunu öğrendiğinde kendisini sorgulamaya başlar. Bakanlıkta çalışan Julia ile tanışıp aşık olduğunda Aşk Bakanlığı'nın bile normal olduğu bu dünya Smith için daha da karışık hale gelecektir.

Kokuhaku-2010

Kızı öldükten sonra yas tutan öğretmen bir annenin, kızının ölümünden sorumlu olan öğrencilere bunun hesabını sormak için soğukkanlı olarak intikam planını hazırlayacaktır. Kızının ölümünden sorumlu öğrenciler dünyada cehennemi tadacaktır.

Darbareye Elly

Ahmed, Almanya'da yıllar boyu yaşadıktan sonra, iran'ı ziyaret etmeye karar verir. Üniversiteden eski arkadaşları, Ahmed'in gelişi onuruna Hazar Gölü kıyısında hep birlikte üç gün geçirecekleri bir tatil planlarlar. Bu tatili düzenlemek, gruptaki kadınlardan birinin, neşeli Sepideh'in sorumluluğundadır. Sepideh, gruptaki arkadaşlarının haberi olmaksızın, kızının anaokulu öğretmeni Elly'yi de davet eder. Almanya'da yaptığı mutsuz evlilikten henüz kurtulmuş olan Ahmad, iranlı bir kadınla bir yuva kurmak istemektedir. Bunu bilen arkadaş grubu, Sepideh'in Elly'yi niçin davet ettiğini yavaş yavaş anlarlar. Tatilin ikinci gününde, her şey iyi gidiyor gibi gözükürken bir olay neticesinde Elly ortadan kaybolur.

Kaç ay olmuş unutmuşum bu başlığı :)

After Hours

New York’ta keyifli ve lüks bir yaşam süren bilgisayar programcısı Paul Hackett, bir kafede tanıştığı Marcy’yle akşam için randevulaştığında Manhattan’ın varoşlarında onu bekleyen gece macerasından henüz habersizdir.

Ghost Ship 2002 Yapımı

Başlangıcı efsane, devamı başlangıcın yanında sönük kalıyor. Sonu da tartışılır ama bence güzel. Boş vakitlerde izlenebilecek hoş bir gerilim filmi

[video=youtube;22XdYRbFHoE]https://www.youtube.com/watch?v=22XdYRbFHoE[/video]

Az mı çok mu biliniyor bilmem de 'Her Çocuk Özeldir' filmi bence kesinlikle izlenmesi gereken bir film. Efsane mi derseniz bana göre efsanedir. Hem çocuklara bakış açımı biraz değiştirdi hem de sevdiğim kız söylemişti izlememi, önemi büyük yani :D Bollywood yapımı filmleri genelde sevmem ama bu film gerçekten çok iyi. Animasyonları,müzikleri,oyunculuklar ve küçük İshaan hepsi çok iyi. Kaçırmayın bu filmi. Şimdi filmi anlatacak bir yazı yazamam baya yoğunum daha sonra yazarım umarım :D
3 idiots u izlemeni tavsiye ederim harika ötesidir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık