Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Avatar: The Last Airbender (2024-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    36
Cgı olmuş, animasyondan olabildiğince bir şeyler eklemeye çalışmışlar ama bu sefer karman çorman olmuş. Birde serinin en büyük özelliği komik ve eğlenceli olması o hiç kalmamış

ya birde bumi hiç olmamış püüü size

Serinin yapımcıları Game of Thrones tarzı ciddi bir seri yapacağız diyorlardı sanırım. O yüzden komediyi ve eğlenceyi çok görmeyeceğiz bu yapımda sanırım.

Sokka'daki cinsiyetçi düşünceyi ve esprileri çıkarırsan karakter dönüşümü tamamlanmaz...

Du bakalım ayırlısı

Genel olarak ben beğendim, ikinci bölümü izledim ve bitirdim. Şehirleri ve aksiyonları iyi vermişler bence dizi olarak, eksik olarak, cast a pek alışamadım ve de komedi unsuru cidden az. Ama genel olarak devam etme isteği oldu.

İki bölüm izledim; gayet düzgün gidiyor, hiç öyle göze batan kötü yanı yok. Oyunculukları vasat sadece. CGI ve efektleri oldukça iyi. Umarım orijinalden müzikleri de kullanırlar zamanla.
Seride komedi unsuru da yok değil, çizgi dizi kadar olmasa da var yine. Ciddi dizi olmuş yorumları çok haklı değil yani. Zaten Sokka'nın olduğu sahnelerde komedi unsuru olmaması zor biraz. Asıl Toph'u merak ediyorum. Kör esprilerini aşırı hassas bireyler gücenmesin diye atlamazlar umarım.

Animesini çocukluğumda izlemiş olup unuttuğum sahneleri bana hatırlatan, her bir dekora, şehre, giyimlere vs. özen gösteren yapımcıya alkış tutarım. :alkis:

1. bölümü izleyip geldim. Animesi ile fazla kıyas yapamam fakat filmi ile kıyas yaptığımda çok beğendim. Cast seçimi dahi Aang'inden Tonton amcaya kadar çok iyi. Filmdekiler neydi öyle suratsız, karakterlerden çok uzak tipler

Son düzenleme:
Serinin yapımcıları Game of Thrones tarzı ciddi bir seri yapacağız diyorlardı sanırım. O yüzden komediyi ve eğlenceyi çok görmeyeceğiz bu yapımda sanırım.
Buna ne gerek var yahu? Az önce de söyledim gerçi ama ne kadar söylersem az, avatarı avatar yapan en güzel unsurlardan birisi de o içinde barındırdığı mizah ve eğlenceli tarzıydı. Doğal antidepresan gibiydi. Üstelik bu serinin ciddi ve derin hikayesinden bir şey de götürmüyordu. Bu dengeyi çok güzel kurabilen serilerden biriydi avatar. Özü böyle olan bir seriden game of thrones çıkarmaya çalışma sebebi nedir? Zaten bir ton hem evren hem karakterlerin ciddiyetten kasım kasım kasıldığı seriler var. Ne gereği vardı ki avatarı böyle bir havada işlemenin?

Serinin orijinal yapımcıları herhalde bu sebepten dolayı ayrıldılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık