Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Avatar: En Güçlü Su Bükücü

En Güçlü Su Bükücü

• Kullanılan toplam oy
    46
  • Anket kapatılmış .
Yakone ve Katara arasında kaldım ama Katara'nın büyüdüğünde erişeceği güç potansiyelini düşününce kız ağır bastı. Bence Katara, Aang'den de güçlüydü. Aang daha potansiyelliydi evet ama Katara kadar geniş yelpazeli bir su bükme yeteneği gösterdiğini hatırlamıyorum. Hatta su formu dışında başka bir su (buz, buhar, kan, bataklık) büktüğünü de hatırlamıyorum.

Aslında her elementin kendine has güçlü teknikleri var. Bana soracak olursan bloodbending olayından dolayı su derdim.
Sadece dolunayda görülebiliyor ama. Korra'da olanın detayına hakim değilim ama bence sadece dolunayda görülen kanbükmesindense istediğin zaman yapabildiğin mavi alev/yıldırım bükmesi daha güçlü bir teknik.

Bu seriyi izlemedim de sizce en güçlü teknik çıkarılan element hangisi?
Zamana ve mekana göre değişiyor. Mesela orjinal serinin son kısmında güneş parlaması gibi bir şey oldu ve ateş bükücülerin gücü 100 kat arttı.
Eğer dağlık arazi ve metal geminin içindeysen toprak bükücü öttürür, deniz/göldeysen su öttürür.
Yani aslında hepsi denk teknikler bence. Mekan değiştikçe avantaj/dezavantaj durumları oluşuyor.
Ama kan bükebilmeden dolayı ben su bükücüsü derdim.

Son düzenleme:
Sadece dolunayda görülebiliyor ama. Korra'da olanın detayına hakim değilim ama bence sadece dolunayda görülen kanbükmesindense istediğin zaman yapabildiğin mavi alev/yıldırım bükmesi daha güçlü bir teknik.
Korra'da ay dışı zamanlarda da kan bükebilen kişiler mevcuttu. Nasıl olduğu tam açıklanmadı ama sanırım öğrenerek yapılabiliyormuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık