Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Avatar Dünyasında Ne Bükmek Isterdiniz?

Avatar dünyasında ne bükmek isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    141
Şunu yazmazsam içim içimi yer: Tahta :ehe:

Avatar'ın ilk sezonunu izlediğimde her bükücünün en ölümcül tekniği ne olabilir diye düşünmüştüm.Ciğerlere çekilen havanın bükülmesi aklıma gelmişti, demek onu yapan bir hava bükücü çıktı.Korra insan ve ruhlar dünyasını birbirine bağladıktan sonra izlemeyi bırakmıştım, tekrar izlesem mi acep?Ayrıca Korra'da ateş bükücüler ayaklar altında, Mako fabrikada yıldırım bükücülük yapıyor, ne rezilliktir, önüne gelen yıldırım büküyordu :artiz:

Ateş ve hava arasında kalmışımdır hep, hala da kararsızım.

Ateş, ben gibi mangala çakmak kibrit gibi şeyler götürmeyi her seferinde unutan biri olarak aklımı çeliyor. Sigara da kullanmıyorum ne işime yarayacak diyerek eledim ama.
Hava, uçuyorsun iyi güzelde ben soğuk sevmem kalsın. Sonra zaruret hali gereği gaz çıkarma ihtiyacı hissetsen kendini çok belli etme riskin var topluluk yerde.
Su, olabilir bak kalkıp su almaya erindiğimde hop çekerim mutfaktan. yüzmeyi de seven bir kişiliğim. Terleyip üşütcem riski de yok.
Toprak, materyal bulma güçlüğü çekmemek adına iyi. Araba park etme derdine son. Hareketleri de hoşuma gidiyor. Eşşek kadar adam olmuş olmasaydım saklambaç içinde ideal derdim. Bir de +18 yönü var ayıp şeyler izlerken ayak seslerini hissedersin hop Alt Tab

ateşde amaçsızlık bükmeyi engeller. orada bir ambition ve contentedoius bağlantısı var. ateş bükerken nefret, sevgi ,adalet devrim gibi amaçlara aşırı bağlanırsan bükme gücün artar. aynı şekilde yıldırım için hava bükücüler gibi iç huzur ve sakinlik önemli.
daha eksik ve yanlış var suda.
Aang ile Zuko ejderhalardan öğrenip nefret gibi bir duyguyla bükmüyorlardı. Hatta bunlardan önce tek gerçek ateş bükücü İroh olarak gösteriliyordu. Çünkü o da ejderhalardan öğrenmişti. Yani ateş bükmek için nefrete gerek yok.

Ateş, ben gibi mangala çakmak kibrit gibi şeyler götürmeyi her seferinde unutan biri olarak aklımı çeliyor. Sigara da kullanmıyorum ne işime yarayacak diyerek eledim ama.
Hava, uçuyorsun iyi güzelde ben soğuk sevmem kalsın. Sonra zaruret hali gereği gaz çıkarma ihtiyacı hissetsen kendini çok belli etme riskin var topluluk yerde.
Su, olabilir bak kalkıp su almaya erindiğimde hop çekerim mutfaktan. yüzmeyi de seven bir kişiliğim. Terleyip üşütcem riski de yok.
Toprak, materyal bulma güçlüğü çekmemek adına iyi. Araba park etme derdine son. Hareketleri de hoşuma gidiyor. Eşşek kadar adam olmuş olmasaydım saklambaç içinde ideal derdim. Bir de +18 yönü var ayıp şeyler izlerken ayak seslerini hissedersin hop Alt Tab
Alt Tab yapacağına hava bükücü ol ? :/ Ruh modunda istediğin yerde gez :/ Soyunma odalarına gir takıl işte :/

Aang ile Zuko ejderhalardan öğrenip nefret gibi bir duyguyla bükmüyorlardı. Hatta bunlardan önce tek gerçek ateş bükücü İroh olarak gösteriliyordu. Çünkü o da ejderhalardan öğrenmişti. Yani ateş bükmek için nefrete gerek yok.
ejderha bulursan banada göster.
ve zaten bir tek nefret demedim. hatta ejderler güzellik duygusunu aşıladığı için zuko bükmüştü.

ejderha bulursan banada göster.
ve zaten bir tek nefret demedim. hatta ejderler güzellik duygusunu aşıladığı için zuko bükmüştü.
Ateş bükebilen buldun da ejder mi bulamadın?
Güzellik ile ilgili kısmı hatırlamıyorum. Sadece dansı vardı onu hatırlıyorum ama olabilir.

Yüzyıllık Savaş ve sonrasında Ateş bükücüler , bükme yeteneklerini " Öfke ve Nefret.." den aldı.
Bükme güçlerinin kaynağı buydu.
Gerçek ateş bükücüler ise yani Güneş savaşçıları , ateş bükmenin " Hayat ve canlılık " olduğunu gücünü buradan alması gerektiğini söyledi.
Ateş bükmenin gerçek gücü zannedilen "öfkenin ve nefretin" yerini " hayat ve canlılık" aldı.
Hatta Zhaonun hocası ve Beyaz Lotus üyesi olan Jeong bu yüzden kimseye ateş bükme öğretmiyordu.
Herkes ateşin gücünü öfkeye temellendirdiği için. Yani Nefretten güç alarakta bükebiliyorsun :/

Yüzyıllık Savaş ve sonrasında Ateş bükücüler , bükme yeteneklerini " Öfke ve Nefret.." den aldı.
Bükme güçlerinin kaynağı buydu.
Gerçek ateş bükücüler ise yani Güneş savaşçıları , ateş bükmenin " Hayat ve canlılık " olduğunu gücünü buradan alması gerektiğini söyledi.
Ateş bükmenin gerçek gücü zannedilen "öfkenin ve nefretin" yerini " hayat ve canlılık" aldı.
Hatta Zhaonun hocası ve Beyaz Lotus üyesi olan Jeong bu yüzden kimseye ateş bükme öğretmiyordu.
Herkes ateşin gücünü öfkeye temellendirdiği için.

Dediklerini hatırladım sen deyince ama ejderhalardan öğrenmemişler miydi Aang ile Zuko? Zaten içindeki öfkeyi kaybedince Zuko ateş bükemiyordu. Bu yüzden de farklı yollar arıyordu.
Yanlış hatırlıyor da olabilirim. Baya oldu izleyeli.

Dediklerini hatırladım sen deyince ama ejderhalardan öğrenmemişler miydi Aang ile Zuko? Zaten içindeki öfkeyi kaybedince Zuko ateş bükemiyordu. Bu yüzden de farklı yollar arıyordu.
Yanlış hatırlıyor da olabilirim. Baya oldu izleyeli.
Doğru hatırlıyorsun. Orada ateşin gerçek kullanım şekli olan " hayat , canlılık " formuna geçiyorlar.
O zamanlarda ki ateş bükücüler ise tamamına yakını öfke temelli büküyor. GÜçlerinin kaynağı oradan geliyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık