Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Zeke ötenaziyi milleti katlederek yapma peşinde değil, DNA'ları değiştirerek yeni bir soy gelmesini engelleyerek şu an yaşayanların son soy olmasını istiyor. Bazen durum gereği bizzat öldürmesi gerektiğinde yapacak bir şey kalmıyor geriye.
İnsanlar üzerinde beyzbol oynayarak mı Dna'larını değiştirmeyi planlıyor?
Levi

O sırada kağıt üstündeki düşmanlarıyla savaşıyor. Eren Kruger da kendisini yıllarca Marleyli olarak gizleyip soydaşlarını kurtarmak için yüzlercesini öldürdü.
Ben adamın içdünyasından bahsediyordum yalnız.
Gavuru atar gibi atıyordu o taşları.
Eren Krüger ise tek başına bir planı yürütüyordu ve ne yaparsa yapsın öldürdüğü insanlar için "Onları kurtarıyorum." demiyordu.
Soykırım gibi bir niyeti olmadığı ise ortadaydı.

Ben adamın içdünyasından bahsediyordum yalnız.
Gavuru atar gibi atıyordu o taşları.
Eren Krüger ise tek başına bir planı yürütüyordu ve ne yaparsa yapsın öldürdüğü insanlar için "Onları kurtarıyorum." demiyordu.
Soykırım gibi bir niyeti olmadığı ise ortadaydı.
Karakterin iç dünyasına gireceksek Zeke'in iç dünyası oldukça basit, "Bu dünyada Eldialılar hiç var olmasaydı daha iyi olurdu."

Dönemden döneme değişerek kimi zaman Eldia Dev güçleri ile insanları öldürdü yaptı kimi zaman da insanlar Eldialılara atalarının günahlarını yükleyerek zalimlik yaptı. Bütün bu olayların sebebi de binlerce yıl önce Ymir'in Dev güçlerini almasıydı, Zeke hata olarak, hiçbir zaman olmamış olması gereken şey olarak bunu görüyor temelde. Dev güçlerini tüm dünyadan silmenin de tek bilinen yolu Deve dönüşebilecek herkesin yani tüm Eldialıların ölümü.

Karakterin iç dünyasına gireceksek Zeke'in iç dünyası oldukça basit, "Bu dünyada Eldialılar hiç var olmasaydı daha iyi olurdu."

Dönemden döneme değişerek kimi zaman Eldia Dev güçleri ile insanları öldürdü yaptı kimi zaman da insanlar Eldialılara atalarının günahlarını yükleyerek zalimlik yaptı. Bütün bu olayların sebebi de binlerce yıl önce Ymir'in Dev güçlerini almasıydı, Zeke hata olarak, hiçbir zaman olmamış olması gereken şey olarak bunu görüyor temelde. Dev güçlerini tüm dünyadan silmenin de tek bilinen yolu Deve dönüşebilecek herkesin yani tüm Eldialıların ölümü.
Yani soykırım. Soykırımla bir şeylerin düzeleceğine inanıyor. Bu kafada biri.

İçdünyasında ise kesinlikle Eldialıları sevmediğini ve kurtarma derdinde olmadığını sen kendin bile diyorsun işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık