Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
O kadar ay mangayı okumadım 2 bölüm çıkarmış ya ulan aylık değil mi bu manga :D neyse Eren in yaptıklarından midem bulandı.. Şimdi Eren i böyle çiziyorsa geri vites attırmayacak o zaman kaldı ki Erenin mallık seviyesinden buraya gelmesi ayrı bir olay zaten bu mal,ponçik, beceriksiz çocuğun tekiydi.. Şimdi über güçlü olunca noldum delisi oldu.. Mikasaları öldürsün baride kötü sonla bitecekse de hakkını versin o grup bi halta yaramıyor zaten Armin x Annie sahnesi neydi midem kalktı askdjasgdjhkjal Historia çocuk mocuk dedi Erenden mi bilemedim, sanki çok basit gibi geldi ama olabilir... Levi ile ilgili hala bir olay yok, garibim savaş gazisi gibi oturuyor bir köşede... Yegaristler tam bir çöp, 2 günlük Gabi silahla indiriyor... TAM BİR NEFRETLİK YAV.. Bir de Erenin o tip ney la ? Sayfa da görünce aşırı tırstım, nasıl hareket ediyor o :( devlerin yüzmesi felan güzel çizmiş,

Din kardeşlerimizi katlettin, lanet Eren daha kaç sene önce bunların planını yapmış, acılar içinde geberirsin inş. O gruptan bir tek Levi öldürür Ereni bir de Gabi gereksizi.. Diğerleri çöp zaten..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık