Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Şu Annie ve Reiner hainleriyle nasıl anlaşma yapıyorlar hala aklım almıyor. Hele Armin hele hele Mikasa. Mikasa’yı yedirip içirip karnını doyuran Erenin annesinin nasıl öldüğünü unuttular sanırım. Tüüü yazıklar olsun lan bak yine sinirlendim...

Üye silindi 1004

Ya evet onlar açısından da öyle ama sonuçta erenler hiçbir şeyin farkında olmayan çocuklardı. Bunlar Erenlerin yanında takılıp aynı kaptan yediler içtiler. O yüzden benim açımdan baya sinir bozucu bu olay. Umarım Eren alayını öper :D
Dediğini yapmayıp ne yapacaklardı? Geri de dönemezlerdi. :hhh:

Dediğini yapmayıp ne yapacaklardı? Geri de dönemezlerdi. :hhh:
İşte her şeyin bir bedeli var o yüzden. Eren ne güzel öttürecekti hepsini. Armin ile Mikasa çok romantik takılıyor bu işlerde. Yine Ereni durdursunlar ama kendileri durdursunlar. Yani sonuçta Adamın biricik Anasını gözünün önünde yediler. O yüzden Erenin bunları gömmek istemesi çok doğal. Tabi biraz aşırıya da kaçıyor herkesi yok etmek isteyerek orası ayrı :D

Üye silindi 1004

İşte her şeyin bir bedeli var o yüzden. Eren ne güzel öttürecekti hepsini. Armin ile Mikasa çok romantik takılıyor bu işlerde. Yine Ereni durdursunlar ama kendileri durdursunlar. Yani sonuçta Adamın biricik Anasını gözünün önünde yediler. O yüzden Erenin bunları gömmek istemesi çok doğal. Tabi biraz aşırıya da kaçıyor herkesi yok etmek isteyerek orası ayrı :D
En son bıraktığımız zaman Eren ötüyordu.

Şu Annie ve Reiner hainleriyle nasıl anlaşma yapıyorlar hala aklım almıyor. Hele Armin hele hele Mikasa. Mikasa’yı yedirip içirip karnını doyuran Erenin annesinin nasıl öldüğünü unuttular sanırım. Tüüü yazıklar olsun lan bak yine sinirlendim...
Annie ve Reiner'in gerçekten kötü karakterleri olduğunu düşünmüyorum.Onlara küçüklükten beri bu öğretildi.Sorgulanmadı.Temsili kuzey kore gibi hani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık