Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112

Üye silindi 1004

Son bölümü baştan okudum da Yeagaristlerde zaten sağlam adam yokmuş, insan bir kaç tane sağlam bişiler verir yok samual yok bilmem ne Armini gördüğüm yerde sinir oluyorum zaten... Kos koca sayı aşırı boşmuş harbiden ha ..
Loyalistler alçak ve zayıftır bu kural asla değişmez. Yeagaristler bu yüzden beni hiç şaşırtmadı olması gerektiği gibiler.

Eren herkesi kendinden soğutup manganın kötüsü oldu gibi duruyor. Ama geleceği gördüğünü ve değiştiremeyeceğini düşünürsek, muhtemelen herkese kendini kötü göstererek kendini feda ediyor. Yani hala manganın kahramanı Eren. Öyle bişiler işte

Eren herkesi kendinden soğutup manganın kötüsü oldu gibi duruyor. Ama geleceği gördüğünü ve değiştiremeyeceğini düşünürsek, muhtemelen herkese kendini kötü göstererek kendini feda ediyor. Yani hala manganın kahramanı Eren. Öyle bişiler işte
Eren'i Luluş ibinasına benzetmez umarım.

Son düzenleme:
Eren'e karşı olan ekip adadan gemi ile ayrılmaya çalışıyormuş. Magath ise kimse onları takip etmesin diye diğer gemiyi patlatmaya çalışıyormuş, son sayfada Pieck ve Gabi patlamayı izlerken ağlıyormuş.

Gabi Floch'u zurnalamış ama ölüp ölmediği belli değil okyanusa düşmüş. Sızıntıyı paylaşan kişi ölememiş gibi diyor.

Falco'nun devi gözükmüş, sızıntıyı paylaşan kişi kanatları olmayan bir griffine benzetmiş.

Annie ve Reiner ölümden dönmüş.

Bölüm adı: Nostalji

Eren'e karşı olan ekip adadan gemi ile ayrılmaya çalışıyormuş. Magath ise kimse onları takip etmesin diye diğer gemiyi patlatmaya çalışıyormuş, son sayfada Pieck ve Gabi patlamayı izlerken ağlıyormuş.

Gabi Floch'u zurnalamış ama ölüp ölmediği belli değil okyanusa düşmüş. Sızıntıyı paylaşan kişi ölememiş gibi diyor.

Falco'nun devi gözükmüş, sızıntıyı paylaşan kişi kanatları olmayan bir griffine benzetmiş.

Annie ve Reiner ölümden dönmüş.

Bölüm adı: Nostalji
Okuyucuları heyvan gibi beklet.Sonra Eren yok, Miksasa yok.:hıh::of::mincika::artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık