Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Peki Eren titan tarafından yenildiğinde neden Eren'i yiyen titan insana dönüşmedi? İlk sezondan bahsediyorum. 5. bölümdü galiba.

Akılsızca insan yiyen titan iken nasıl biliyorlar ki omriliği yiyeceğini? O özel o da o işemi yarıyordu yoksa?
Bilmiyorlar ki Eren'in gücünü ele geçiremedi o dev. Sadece içgüdüsel olarak insan yiyorlar. Eren bilincini koruyup yem olmadı. O oda, dev dönüşümünü ve devin tahribatını azaltmak içindir, net bilmiyorum.

Erwin yerine Armin'in tercih edilmesi hakkında düşünceleriniz neler? Zaten ikisinden birisi dev olsaydı, aynı süre yaşayacakları. Armin neden tercih edildi. Değişen neydi yani? Farklı düşünceleri merak ediyorum. (yanlış bilmiyorsam 9 ya da 12 sene hayatta kalabiliyordu dev gücünü alan kişi)
O an için 13 yıl laneti biliniyor muydu, ondan pek emin olamadım öncelikle.
Kararı veren kişi Levi idi sonuçta. Aslında pesimist abimiz duygusal bir karar veriyor. Erwin öleceğini bilerek ve biraz da isteyerek gidiyor savaşa ve binlerce insanın ölümüne neden oluyor, ki bu bencil yaklaşımından darbe sonrasında bahsediyordu kendi. Iki hayal var, biri daha masum geliyor Levi'ye. Erwin gerçeğe ulaşmak istiyor, sonrasında ne yapacağını önemsemiyor. Armin ise dünyayı tanımak istiyor.
Güncelde gelinen noktada da Erwin'in hayatta olması, savaş stratejisi, öngörüsü ve gözü karalığı olan durumu değiştirmezdi bence. Eren'i çocukken zaptedemedi, şimdi hiçç, adama tapıyor bir kesim. Eren'e manyakça bağlı Mikasa da var diğer yandan. Armin belki sağduyusu ve duygusal zekasıyla baş edebilir son gelişmelerle. Paradis'e sızıldı, Zeke'nin ne planladığı belli degil. Bunlari farkedebilecek ilk kişi de Armin, uyuz ama kıvrak zekalı.

animede 3. sezonu bitirdim mangaya nerden başlamalıyım yardımcı olabilir misiniz? Spoiler yememek için konuyu okumadım daha önce soran olduysa affola.

animede 3. sezonu bitirdim mangaya nerden başlamalıyım yardımcı olabilir misiniz? Spoiler yememek için konuyu okumadım daha önce soran olduysa affola.
Şuradan başlayabilirsin. Kontrol amaçlı bir önceki bölümün son sayfasına bak. Animenin son bulduğu yere denk gelecek, ama sen garanti olması için karşılaştır sonra 73. bölümden devam edebilirsin.

https://puzzmos.com/manga/Shingeki-no-Kyojin/73

Erwin yerine Armin'in tercih edilmesi hakkında düşünceleriniz neler? Zaten ikisinden birisi dev olsaydı, aynı süre yaşayacakları. Armin neden tercih edildi. Değişen neydi yani? Farklı düşünceleri merak ediyorum. (yanlış bilmiyorsam 9 ya da 12 sene hayatta kalabiliyordu dev gücünü alan kişi)
Tamamen aptallıkla alınmış bir karar.Klasik şonen ağlaklığı diyeyim daha fazla saydırmadan.Net olarak manganın kalitesinin düşmeye başladığı bölümlere bakınca Erwin olsa idi böyle olmazdı diye rahatlıkla diyebiliyorsun.Zeke herkesi elinde oyuncak etmiş oynuyor resmen.Eren desen ne yaptığını ben anlamıyorum şahsen.Hanji,levi figürana dönüştüler onları yöneten bir Erwin olmayınca.Daha yeni bombalı suikast yaptılar yahu generale.Şaka gibi.Herkes herkese ihanet ediyor,neden ihanet ettiğini bile bilmiyor.Herkese öleceksiniz diyip onları ölüme yollayan adam gibi adam Erwin Reyizsiz manganın tadı tuzu yok benim için.Eren hadi ölüme gidiyoruz dese iki tokat atılıp sus lan denilecek adam iken Erwin dünyanın sonuna kadar takip edilecek adamdır.

Erwin fanlığım kabardı bir an.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık