Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Eren'den daha itici bir karakter olamaz derken Gabi belirir. :artiz:
Seride nadir sevdiğim karakterlerden birini öldürmesi mesele değil. O çemkirmesi yok mu, katlanılmaz.

Eren'den daha itici bir karakter olamaz derken Gabi belirir. :artiz:
Seride nadir sevdiğim karakterlerden birini öldürmesi mesele değil. O çemkirmesi yok mu, katlanılmaz.
Bir insan kendi varlığını nasıl bu kadar hor görebilir, küçümseyebilir? Sasha'ya uzanan eller kırılsın!
Burada mangaka İtalyan hakim Lombrosso'nun doğuştan suçluluk kuramına göndermede bulunmuş, hırsızın oğlu da hırsızdır...

Bir insan kendi varlığını nasıl bu kadar hor görebilir, küçümseyebilir? Sasha'ya uzanan eller kırılsın!
Burada mangaka İtalyan hakim Lombrosso'nun doğuştan suçluluk kuramına göndermede bulunmuş, hırsızın oğlu da hırsızdır...
Eldianlarin hepsinde var o dediğinden, ama bu kızdaki had safhada ve karakteriyle birleşince mide bulandırıcılıkta. Bir eldian olarak kendini gebertmeli önce madem öyle. Mangada dayanılmaz , animede car car konuşurken pardon bağırırken ne hissedeceğiz kim bilir?

Nasılsa manga konusu diye sezon 3ten soracaklarımı getirdim.
Eren babasını yiyerek tekrar insans dönüşme yeteneği kazandı öyle mi?

Nasılsa manga konusu diye sezon 3ten soracaklarımı getirdim.
Eren babasını yiyerek tekrar insans dönüşme yeteneği kazandı öyle mi?
Evet, 9 titan var, bilinç kazanabilen. Eren o zaman bunların ikisini elinde bulunduran babasını yediği için tekrar insana dönüşebildi. Titanlar zaten insana dönüşme güdüsüyle yiyor insanları. Malum açlık hisleri yok, sonrasında kusuyorlar.

Kurucu dev ve canavar devin gücünü aldı diye biliyorum.Gerçi canavar olmayabilir o devin ismi.
Yanlış hatırlamıyorsam, maymun titanın adı canavar titan. Eren saldırgan titan. Manganın adının japonca tam çevrimi, attack titan imiş, Eren'nin bu devinden geliyor ismi yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık