Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Ha tamam o zaman öyle bir detay izlediğim bölümlerde geçmemişti kan yoluyla almazsan başka olur gibi.
Yok ben bilimsel bir açıklama yaptım. Mangada bununla ilgili bir açıklama hatırlamıyorum.
Sen bundan sonrasını okuma istersen belki sana spoiler olabilir.

Ağızla alırsan daha büyük olursun olayı vardı da ona gerek yoktu zaten. Adamın istediği kurucu titanın gücü. Kendisi korkak olduğu için deve dönüşmüyordu. Son çare olarak dev oldu.
Aaa. Onu hiç hatırlamıyorum bak. Nerede geçiyordu?

Yok ben bilimsel bir açıklama yaptım. Mangada bununla ilgili bir açıklama hatırlamıyorum.
Sen bundan sonrasını okuma istersen belki sana spoiler olabilir.

Aaa. Onu hiç hatırlamıyorum bak. Nerede geçiyordu?
Animesini izlerken aklımda kalmış da, babası Historia'ya böyle bir şey diyordu. Neredeyse eminim dediğine.

Ağızla alınmasinin alakasi yok diye biliyorum. Babası tam anlamiyla kontrol saglayamadi veya kraliyet kanına sahip olduğu icin olabilir. Birisi bu konu hakkinda demisti anime de ama aklimda degil.

Ağızla alınmasinin alakasi yok diye biliyorum. Babası tam anlamiyla kontrol saglayamadi veya kraliyet kanına sahip olduğu icin olabilir. Birisi bu konu hakkinda demisti anime de ama aklimda degil.
Onun sebebi muhtelemen şu, o serumun 1-2 damlasını vermek yerine belli bir doz vermelerinin bir sebebi olmalı, Uri sadece dilini değdirdi. Muhtemelen Uri'nin 120 metrelik bir dev olmasının sebebi de serumu düzgün dozda almaması.

Onun sebebi muhtelemen şu, o serumun 1-2 damlasını vermek yerine belli bir doz vermelerinin bir sebebi olmalı, Uri sadece dilini değdirdi. Muhtemelen Uri'nin 120 metrelik bir dev olmasının sebebi de serumu düzgün dozda almaması.
Ben animede Historia'nın babasının Historia'ya serumu verirken ağızdan alırsan daha büyük olursun dediğini hatırlıyorum. Öyle bir şey vardı sanki.

Biraz şaşırtıcı gelebilir, ama Levi'yi sevme nedenim ne karakter derinliği, ne iyi işlenmiş psikolojisi, ne başarılı gelişimi veya tutarlılığı veya ilginç yanlarıyla ilgi çekici olması.
Levi'yi çok basit bir sebepten seviyorum; iddia ettiğinin hakkını sonuna kadar veren bir karakter. İddia ettiği de güçlü, karizmatik ve badass olması. Bu yönleriyle her açıdan tastamam tatmin sağlıyor ve her sahnesi doyum veriyor.

Titanların tepesine beklenmedik ecel gibi inmesi, adını duyan herkese korku salması, beklenmedik anlarda inanılmaz girişler yapıp en azılı ve yenilmez görünen düşmanlara bile dehşet saçmasını okumak/izlemek çok ama çok keyifli. Özellikle o saldığı korku ve ortaya çıkışlarında rakiplerinin düştüğü durumlar.
John Wick gibi adam. Karabasanları avlamaya gönderilen tetikçi. Tüm insanlığa haklı bir korku salan kudretli yaratıkların bile adını duyunca korktukları birini düşünsene. Çok keyif verici ve tatmin edici değil mi.

Bu arada ismini Livay diye okuyan herkese kıl oluyorum. :D Levi diye okunmalı. Fonetik açıdan daha estetik ve orijinal İbrani isim de öyle okunur.
Boşuna Zaraki fanı değiliz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık