Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Zoro-Sanji'nin komutan almasının herhangi bir mantığı yok zorlama bir durumdan başka bir şey değil..Olacaksa da Katakuri vs Luffy vol 2 olacak..Açıkcası adam akıllı bir Drake vs Sanji yi bu duruma yeğlerim gibi geliyor.

Luffy Katadan önce Doflamingo ile çav atıyor bir nevi basamak. Cracker dövüşünü saymıyorum orada bir uplama söz konusu değil.

Zoro ve Sanji’nin Doffy kalibresinde bir adamı almadan komutan indirmesi bana abes geliyor gönül isterdi ki yensinler ama Luffy bile basamak basamak ilerlerken Zoro ve Sanjinin direk o seviye ile kapışması ve yenmesi serinin olmayan dengelerine dengesizlik katar.

Avalo Pizarro antik zoan kılıç dişli kaplan meyvesi yemiştir. King ya da Queen'den bekleniyordu ama Pizarro'da olduğunu düşünüyorum. Bu sahnede miyavlıyor. Ayrıca kıyafetinin tasarımı biraz kaplan postuna benziyor.

Hawkins ne ya? Ayak üstü 3 canını götüren adam esas dövüş zamanı geldi mi Hawkins'le mi karşılaşacak ? En kibar tabirle söylüyorum. Kötü muamele eder Zoro :oops:
Gayet seviye anlamında bizim ikiliye eşit gibi görünüyorlar şu an aynı şekilde Hawkins duvara çivileyebilir yani bilemeyiz :D Hem kılıç ustası,hem büyülü kehanetli tam Zoro'nun karanlık güçlerini ortaya çıkarmalık bir vs olurdu..Yani kestirmek güç açıkcası şuan Zoro seviyesinden çok Luffy'yi düşünmek lazım gibi..Oda ne yapar ne eder bizimkilere King'i,Queen'i aldırır zorlama da olsa, ama Kaido'nun düşmesi olayında durum farklı oluyor biraz :D

Gayet seviye anlamında bizim ikiliye eşit gibi görünüyorlar şu an aynı şekilde Hawkins duvara çivileyebilir yani bilemeyiz :D Hem kılıç ustası,hem büyülü kehanetli tam Zoro'nun karanlık güçlerini ortaya çıkarmalık bir vs olurdu..Yani kestirmek güç açıkcası şuan Zoro seviyesinden çok Luffy'yi düşünmek lazım gibi..Oda ne yapar ne eder bizimkilere King'i,Queen'i aldırır zorlama da olsa, ama Kaido'nun düşmesi olayında durum farklı oluyor biraz :D
Peki :)

Avalo Pizarro antik zoan kılıç dişli kaplan meyvesi yemiştir. King ya da Queen'den bekleniyordu ama Pizarro'da olduğunu düşünüyorum. Bu sahnede miyavlıyor. Ayrıca kıyafetinin tasarımı biraz kaplan postuna benziyor.

Miyav dedini unutmuşum ha :D

Aslan yemiş de olabilir düz .aslana benziyor tipi :D

Miyav dedini unutmuşum ha :D

Aslan yemiş de olabilir düz .aslana benziyor tipi :D
Eklemeyi unutmuşum. Kaplan dememin nedenlerinden biri de ön taraftaki saçlarının kaplan dişini andırması. Bir de antikler mistikler son zamanlarda havada uçuşuyor. O yüzden Oda buna da antik zoan vermiştir diye düşünüyorum.

Gerçi dediğin gibi aslan da olabilir. Saçları yele gibi. :D Kedi türü çıkacağı hemen hemen kesin zaten. Bakalım artık.

Eklemeyi unutmuşum. Kaplan dememin nedenlerinden biri de ön taraftaki saçlarının kaplan dişini andırması. Bir de antikler mistikler son zamanlarda havada uçuşuyor. O yüzden Oda buna da antik zoan vermiştir diye düşünüyorum.

Gerçi dediğin gibi aslan da olabilir. Saçları yele gibi. :D Kedi türü çıkacağı hemen hemen kesin zaten. Bakalım artık.
Belki zaten meyve sahibidir Impel Down'dan beri. Tipi bu yüzden böyledir :D

Aslan görmedik seride Smile olmayan. Bi ihtimal odur. Kılıç diş olsa tadindan yenmez :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık