Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Kaido'ya vurulan son darbedense bire birde birini alması daha çok gelişmesini sağlar.

Yakıştıramıyorum desen eyvallah derim de alakasız dersen aynı şeyi diyemem. Zoro'nun King'le dövüşmesi gayet uygun.

- Kaido'dan sonraki en güçlü kişi olması,
- Kılıç ustası olması
- Ateş yeteneği olması

Bunlar bile başlı başına yeterli. Daha ne olmasını bekliyorsun ki zaten ?
Alakasız derken o şekilde alakasız değil zaten. Içimden bir ses öyle bir dövüş olmayacak diyor. Konunun amacı da o değil mi zaten, kanıtlayamayacağımız ama öyle olacağını düşündüğümüz şeyleri yazmak. O dövüşün olmayacağını, Zoro'nun başka biri ile dövüşeceğini veya Kaido'ya dalacak ekipte olacağını düşünüyorum.

King, Zoro reyiz için yeterince karizmatik değil. ;)

Pica örnek seviyesinden kastım ark balonuydu:ehe:
Ölümsüzlüğü elde etmeden önce almış olma ihtimali mantıklı aslında. Fakat bu ölümsüz diye anıldığı dönemde alınmış bir yara ise genel bilinen ölümsüzlük dışında bir ölümsüzlük durumu olabilir. Oda bakalım hangi mitten (ç)alacak:ehe:
Naruto izledin mi bilmiyorum. Orada Hidan diye biri var. Belki ölümsüzlüğü onunla aynı mantıkta işliyordur. (Hidan'ın çok daha sert ve dayanıklı hali tabi.) Adamı parçalarına ayırsan bile ölmüyordur.

Naruto izledin mi bilmiyorum. Orada Hidan diye biri var. Belki ölümsüzlüğü onunla aynı mantıkta işliyordur. (Hidan'ın çok daha sert ve dayanıklı hali tabi.) Adamı parçalarına ayırsan bile ölmüyordur.
Ne yazık ki izledim:D Hidan'ın yeteneklerini hatırlamıyorum tam olarak. Kan ve çember ile alakalı bir şeyi vardı. Vampir teması gibi bir şeydi onunki sanki:(

Alternatif tahminlerim
Hepsinin sonrasında Kaido dövüşünde yer almak var.
Zoro için ise ekstra olarak Ashura gibi üçlüden birisi var.
  1. Zoro-Sanji ws Orochi-Kyoshiro
  2. King ws Zoro Queen ws Sanji
  • Zoro-Killer ws Orochi-Kyoshiro
  • Sanji-Smoothie ws King-X
  • Luffy-Kid-Kolsuz bacaksız kılçık adam ws Queen ve ordusu

Ne yazık ki izledim:D Hidan'ın yeteneklerini hatırlamıyorum tam olarak. Kan ve çember ile alakalı bir şeyi vardı. Vampir teması gibi bir şeydi onunki sanki:(
Bir tanrısı vardı. Ona taptığı için ölümsüz oluyordu. Kafasını kessen bile ölmüyordu. Kakuzu falan hiçbir şey yokmuş gibi geri dikiyordu. Kaido da belki onun üst versiyonu gibi bir şey çıkar.

Kan ve Çember ile ilgili şeyler de var da, onlar konuyla ilgili değil diye atladım orayı. :D

Bir tanrısı vardı. Ona taptığı için ölümsüz oluyordu. Kafasını kessen bile ölmüyordu. Kakuzu falan hiçbir şey yokmuş gibi geri dikiyordu. Kaido da belki onun üst versiyonu gibi bir şey çıkar.

Kan ve Çember ile ilgili şeyler de var da, onlar konuyla ilgili değil diye atladım orayı. :D
Bilgi için teşekkürler. Hatırlar gibi oldum. O bölümlerdeki duygusal yoğunluk yüzünden karakterin güçleri arka planda kalmış sanırım:D
Benzer bir tema güzel olabilir ama Oda nasıl bir bağlantı yapar acaba. Ölümsüzlüğü lanet olarak anlatırsa da şaşırtmaz. Durup durup intihar etme durumu vs. Gerçi Tanrılar kurban istiyor deyip süpernova kanı akıtsa fena olmazdı:D

Alakasız derken o şekilde alakasız değil zaten. Içimden bir ses öyle bir dövüş olmayacak diyor. Konunun amacı da o değil mi zaten, kanıtlayamayacağımız ama öyle olacağını düşündüğümüz şeyleri yazmak. O dövüşün olmayacağını, Zoro'nun başka biri ile dövüşeceğini veya Kaido'ya dalacak ekipte olacağını düşünüyorum.

King, Zoro reyiz için yeterince karizmatik değil. ;)
Hee öyleyse tamam..

Bilgi için teşekkürler. Hatırlar gibi oldum. O bölümlerdeki duygusal yoğunluk yüzünden karakterin güçleri arka planda kalmış sanırım:D
Benzer bir tema güzel olabilir ama Oda nasıl bir bağlantı yapar acaba. Ölümsüzlüğü lanet olarak anlatırsa da şaşırtmaz. Durup durup intihar etme durumu vs. Gerçi Tanrılar kurban istiyor deyip süpernova kanı akıtsa fena olmazdı:D
Law'ın meyvesinin eski kullanıcısına bağlayacak gibi geliyor bana. Dof'un ölümsüzlüğü bu kadar istemesi de mantığa oturmuş olur böylece. Kan konusunda da, mangaka Oda iken çok heveslenmemek gerek. :D

Law'ın meyvesinin eski kullanıcısına bağlayacak gibi geliyor bana. Dof'un ölümsüzlüğü bu kadar istemesi de mantığa oturmuş olur böylece. Kan konusunda da, mangaka Oda iken çok heveslenmemek gerek. :D
Doff/Kaido/Law ilişkisi dediğin gibi bir şeyler çıkabilir. Ama meyve ile gelen ölümsüzlük meyve ile gider. O zaman ark sonu Bb'yi ejderha derisinden çizme yapmak için Wanoda görürüz:ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık