Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Fikir güzel ama tutarsa üzülürüm zira artık seride birilerinin ölü kalması gerek bence
Ölüm olayına katılıyorum ama flashback ölümlerinden başka adam akıllı ölümler yok seride. Yani flashback ölümleri çok da önemli değil, çünkü alıştık artık. Ölü olacaksa şuan yaşayanlardan olmalı bence. Ayrıca Toki'nin ölüp ölmediği şimdilik meçhul. Mutlaka bir yerden çıkacaktır. Benimde tahminim Komurasaki.

Haki herkeste var dendi.Ancak sadece 2 çeşidi.O iki çeşidi herkeste olsa da sadece bir tanesini açıp diğerini zorlasa da açamayan insanlar varmış.H.haki için herkeste olduğu söylenmedi.Öyle olsa milyonda bir lafları nadirliği kalmaz aynı zamanda önemi de.Her zorlayan açar forumda dendiği gibi ele ayağa düşer. :) 15 kişide değil 150 kişide görürdük öyle olsa.

Baya bir Star Wars fanıymış zaten Oda yine çalmıştır sorun değil.:oleyo2:
Yahu Haki irade ruh gücü değil mi, h. Haki neden herkeste olmasın ki? Haki açmak zorluğu 1000 ise iki türü açmak 10000 h. Haki açmak ise 1.000.000 da 1 olsun.

Buyruktan kastım emri altına alabilmek gibi bir şeydi zaten. :/ Etrafına adam toplayabilme, bir şekilde onları etkileyebilme gibi durumların altından h.haki çıkacaktır.

Bigmom'ın h.hakisi net daha sağlamdır. Eminim bundan ama sağlam da olsa karşındaki kişi de h.hakili. Öyle iki sözle dalaşmayla onun ateşini söndüremezsin. Lakin şu da var. Tek çarpışmada Luffy'nin enerjisi gitti bir anda. (G4'ten çıktığı anı diyorum) Orada da h.hakiyle alakalı bir şeyler olmuş olabilir.
O bence bambaşka bir özellik.Öyle olsa Mihawk şaşırmazdı kral haki kullananların en okkalısı Shanks'i görmüş adam bu Mihawk.Fakat Luffy şaşkına çeviriyor.O özellik daha çok sempatiyle alakalı başka birşey çıkacak şu Mr 3 bile hapishanede arkadaşın olasım geliyor gibisinden laflar ediyordu.Bu muhabbet beklenen kişi,beklenen D. yada Joy boy muhabbetiyle alakalı şeyler olmalı.H.haki sanmıyorum ben herkes her adayı müttefik yapardı Luffy gibi öyle birşey olsa.

O bence bambaşka bir özellik.Öyle olsa Mihawk şaşırmazdı kral haki kullananların en okkalısı Shanks'i görmüş adam bu Mihawk.Fakat Luffy şaşkına çeviriyor.O özellik daha çok sempatiyle alakalı başka birşey çıkacak şu Mr 3 bile hapishanede arkadaşın olasım geliyor gibisinden laflar ediyordu.Bu muhabbet beklenen kişi,beklenen D. yada Joy boy muhabbetiyle alakalı şeyler olmalı.H.haki sanmıyorum ben herkes her adayı müttefik yapardı Luffy gibi öyle birşey olsa.
Luffy'nin olayı biraz farklı ya. İnsanları etkilemesi sadece h.hakiyle alakalı bir şey değil elbette. H.haki+x+y+z gibi sebeplerden dolayı etrafındakileri etkileyebiliyor.

Yahu Haki irade ruh gücü değil mi, h. Haki neden herkeste olmasın ki? Haki açmak zorluğu 1000 ise iki türü açmak 10000 h. Haki açmak ise 1.000.000 da 1 olsun.
Genetikten geliyorsa herkes açamaz bence.Ki gördüğümüz üzere Garp,Dragon,Luffy - Mom,Kata gibi çok bariz örnekler var.Kalıtsal olması o yüzden yüksek bir olasılık.Aynı zamanda Doffy'nin kan söylemlerine de açıklık getirebilir bu durum.

Senin dediğin şekilde de mümkün.Fakat o milyonda bir şansa ulaşıp sahip olmak için epey zorlu koşullar geçirmesi gerekiyor bence kişinin öyle bir durum olsa bile.Yani zorluklar yaşayacak,trajedilerden geçecek falan.Şartların sağlanması gerekir her türlü.Ace ve Luffy bile birileri ölecekken harekete geçiriyorlar bu gücü.Sıradan vatandaşın zorluğunu aşıp açabilmesi mümkünse bile öyle basit olmaz hiçbirisi kolay kolay başaramaz muhtemelen.Sonuç olarak yine doğal seçilim olur geriye 10 kişi kalır.

Mf sonunda coby'nin hakisi geliyodu panik oluyodu bana noluyo böyle diye,dr bu haki koramiral ve üstü seviyelerin hepsinde açık olan bişey diyordu,düşününce shicilerin hepsinde de olması normal sayılır,croco da yok diyorlar vs. de oda o zamanlar hakiyi düşünmemiş olabilir.

Mihawk'ın içinde şeytan var.Fakat şeytanı kullanmak istemiyor bu yüzden MF de fazla güçlü gözükmedi asıl gücü şeytandan geliyor :D

Luffy Wano'da G5 ve G6 formlarını kullanacak.Formlardan biri bu sefer adada karşılaştığı tüm hayvanlardan esinlenmiş şekilde olucak ya da sadece dev bir maymun diğeri ise

buna benzeyecek

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık