Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Bu bölüm spoilerında Korsan Adası'nın Davy Back Dövüşü arcında bahsedildiğini okuduğum anda anime ve mangadan hemen açıp bir baktım ve orada bölümün devamında bugüne kadar bahsi tekrar edilmemiş bir kişi ismini hatırladım, Davy Back'e ismini veren kişi, Davy Jones.

Robin: A pirate of old who was cursed by the devil and is supposedly still alive today, at the bottom of the sea.
Chopper: You can live at the bottom of the sea?
Robin: According to the legend... his ship sank, and all of his treasure
lies buried underneath the deck, in his "locker."
Chopper: THE OCEAN FLOOR IS SCARY...!!!
Mmm, sweet!
Sanji: Just like everything that sinks under the waves becomes Davy's...
you can take everything from your opponents.
That's why the pirates call it "Davy Back."
Şu an Türkçesini bulamayacağım, o yüzden bununla idare edin. Neyse bunu görünce insanın aklına gelen ne? Tabi ki de Oda'nın aylardır hepimizi gaza getirdiği uyuyan efsane, "lurking legend". Her neyse görür görmez aklıma bu geldi ama daha yeni yazabildim. Tabi aklın yolu bir, bugün redditte gezerken de gördüm, biri de teorileştirmişti, iyiyse ve bulursam atarım.

Özetle, uyuyan efsane, Hasır Şapkaların önündeki en büyük tehdit olacak kişi, Davy Jones.

Bu bölüm spoilerında Korsan Adası'nın Davy Back Dövüşü arcında bahsedildiğini okuduğum anda anime ve mangadan hemen açıp bir baktım ve orada bölümün devamında bugüne kadar bahsi tekrar edilmemiş bir kişi ismini hatırladım, Davy Back'e ismini veren kişi, Davy Jones.

Robin: A pirate of old who was cursed by the devil and is supposedly still alive today, at the bottom of the sea.
Mmm, sweet!
Şu an Türkçesini bulamayacağım, o yüzden bununla idare edin. Neyse bunu görünce insanın aklına gelen ne? Tabi ki de Oda'nın aylardır hepimizi gaza getirdiği uyuyan efsane, "lurking legend". Her neyse görür görmez aklıma bu geldi ama daha yeni yazabildim. Tabi aklın yolu bir, bugün redditte gezerken de gördüm, biri de teorileştirmişti, iyiyse ve bulursam atarım.

Özetle, uyuyan efsane, Hasır Şapkaların önündeki en büyük tehdit olacak kişi, Davy Jones.
Tilqi aldın başını gidiyorsun.

Reverie toplantısı bitmiştir.

Mihawk'ın adasına bir donanma gemisi yaklaşır.Mihawk geminin geldiğini görür şarabını yudumlamaya devam eder.

Gemiden askerlerle birlikte Fujitora iner.Diğerlerinin ilerlemesine izin vermez dönmelerini emreder ve açık sularda beklemelerini bu işi bizzat halledeceğini söyler.

Mihawk : Sadece bir amiral mi ? Gerçekten hayal kırıklığına uğradım.Bana karşı kazanmak istiyorsanız üçünüz birlikte gelmeliydiniz.

Fujitora : Ben denizci amirali İssho tanıştığıma memnun oldum.Tutuklusun.Kafa ödülün yeniden geçerli kılındı.

Mihawk : Bu öneriyi senin yaptığını duydum.Shichibukai ile problemin nedir ?

Fujitora : Bu çok eski bir hikaye ama başlamadan önce sana anlatacağım.

Sahne değişir.Dövüşün sonucu gösterilir.

Fujitora yerde iki büklüm yatıyordur.

Fujitora : Ama,ama bu nasıl olur ben ben göremediğimi sanıyordum... ( Hafiften titrer)

Fujitora : Kör olmama rağmen ben onun gözlerini gerçekten nasıl görebildim.

Fujitora : Bu kötücül aura... en başta farklıydı ama şimdi ise şeytanın ta kendisi gibi.

Ve yavaş yavaş insan taklit eden babunlar savaş naraları eşliğinde yaklaşır.Güçlü biri sezmişlerdir ve saldırmak üzeredirler.Kılıçların biri tam Fujitora'nın üzerine inmek üzereyken hayvan dona kalır ve korkuyla geri çekilir.

Mihawk belirmiştir.Üzerindeki birkaç çizik dışında sağlamdır.

Mihawk : Burada ölebilirdin ama ölmen için henüz erken.Anlattıklarından dolayı sana saygı duyuyorum.
Şatoma gelip yaralarını sarabilirsin ancak iletilmesi gereken bir mesaj karşılığında.

Şatoya döndükten sonra.

Mihawk : Bu mesajı Shanks denen adama ulaştırmanı istiyorum.Onu iyi tanıyor olmalısın.
Hocam sen başlıkları karıştırdın galiba. Bu başlığa yazman gerekiyordu. :D
http://www.korsanfan.com/konu/saçma-spoiler-ve-teoriler.1393/

Mmm, sweet!

Davy Jones Karayip korsanların da ki gibi lanetlenmiş ordusu ile gelse süper olur :D

Valla BM vs. Kaido vs. Luffy olacak ve en son ayakta kalan Luffy olacak gibi geliyor ya. Ne bileyim müthiş olur. Haydi Kid'i ve Law'ı da ekleyelim. Gene müthiş.

Valla BM vs. Kaido vs. Luffy olacak ve en son ayakta kalan Luffy olacak gibi geliyor ya. Ne bileyim müthiş olur. Haydi Kid'i ve Law'ı da ekleyelim. Gene müthiş.
Bunun olması için bm'nin kriz gecirmesi lazım tayfa bilio bm'nin zayıf noktasını bunu fırsata cevırebilirlerse eger dediğn gibi olur. Wci arcın gösterilmesi de güzel bir amaca hizmet etmiş olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık