Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Sabolar amirallerle kapışırken dragon koridorda yürüyordur ve im yada gorosei lerin
karşısına çıkacaktır.

Sonra şunları söyleycektir
Siz hepiniz ben tek

Hmm, Immanuel İsa' ya verilen bir admış ayrıca "tanrı aramızda" demekmiş.
Bir de şöyle bir şey var:
Immanuel, İşaya Kitabında Tanrı'nın Davut Evi'ni koruyacağının bir işareti olarak görünen İbranice bir isimdir.
Yep. 1. de kal. Im ismi açıklandığından beri İsa’dan çaldığını düşünüyorum Oda’nın. Sonuçta şuan Op Evreninin peygamberi gibi takılıyor. Genelde sistemdeki tezatlığa dem vuran Oda İmmanuel’den araklamış bu ismi.

Reverie toplantısı bitmiştir.

Mihawk'ın adasına bir donanma gemisi yaklaşır.Mihawk geminin geldiğini görür şarabını yudumlamaya devam eder.

Gemiden askerlerle birlikte Fujitora iner.Diğerlerinin ilerlemesine izin vermez dönmelerini emreder ve açık sularda beklemelerini bu işi bizzat halledeceğini söyler.

Mihawk : Sadece bir amiral mi ? Gerçekten hayal kırıklığına uğradım.Bana karşı kazanmak istiyorsanız üçünüz birlikte gelmeliydiniz.

Fujitora : Ben denizci amirali İssho tanıştığıma memnun oldum.Tutuklusun.Kafa ödülün yeniden geçerli kılındı.

Mihawk : Bu öneriyi senin yaptığını duydum.Shichibukai ile problemin nedir ?

Fujitora : Bu çok eski bir hikaye ama başlamadan önce sana anlatacağım.

Sahne değişir.Dövüşün sonucu gösterilir.

Fujitora yerde iki büklüm yatıyordur.

Fujitora : Ama,ama bu nasıl olur ben ben göremediğimi sanıyordum... ( Hafiften titrer)

Fujitora : Kör olmama rağmen ben onun gözlerini gerçekten nasıl görebildim.

Fujitora : Bu kötücül aura... en başta farklıydı ama şimdi ise şeytanın ta kendisi gibi.

Ve yavaş yavaş insan taklit eden babunlar savaş naraları eşliğinde yaklaşır.Güçlü biri sezmişlerdir ve saldırmak üzeredirler.Kılıçların biri tam Fujitora'nın üzerine inmek üzereyken hayvan dona kalır ve korkuyla geri çekilir.

Mihawk belirmiştir.Üzerindeki birkaç çizik dışında sağlamdır.

Mihawk : Burada ölebilirdin ama ölmen için henüz erken.Anlattıklarından dolayı sana saygı duyuyorum.
Şatoma gelip yaralarını sarabilirsin ancak iletilmesi gereken bir mesaj karşılığında.

Şatoya döndükten sonra.

Mihawk : Bu mesajı Shanks denen adama ulaştırmanı istiyorum.Onu iyi tanıyor olmalısın.
Serin hikaye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık