Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Wano sonunda smile yiyenler düzeltilecek bir şekilde ve bu sefer sevinçten kendi istekleriyle kahkaha atacaklar. Çünkü karınları doyuyor olacak. Onlar gülünce işe yaramadı mı yaptığımız diye şaşıracak diğerleri.

Geniş çaplı bir Haki teorisi yapmayı düşünüyorum, ana fikir maddelerin özüne dayalı. Hadi hayırlısı.

Şimdilik küçük bir özet niteliğinde şunu yazayım;

Olay öz muhabbetinde bitiyor. Roger'i yenilmez yapan şey budur. Serinin başından beri hep denizin kontrolünün mümkün olmadığını ama bir şekilde olması gerektiğini düşünürdüm. Özellikle Roger vs Shiki muhabbeti beni çok heyecanlandırmıştı, daha sonra Şanks, Dragon gibi Haki üstadlarının hava olaylarını kontrolü gibi unsurlar, iyice işkillendirmişti beni. En nihayetinde bir diğer Haki üstadı Ray'in talebesi Luffy'i ve Dragon'un talebesi Sabo'yu da görünce, taşlar yerlerine oturmaya başladı. Bütün bu Haki muhabbetini tek bir yere bağlayacak Oda, bundan neredeyse eminim. Belki de bu zamana kadar ufak ufak işleyip, ince dokuduğu gizemlerinin hepsi bu yüzdendir. Hepsini tek bir parçada buluşturmak adına bunu yapıyordur, benim düşüncem bu yönde. Düşünsenize, bu öz muhabbeti öyle bir muhabbet ki koskoca RedLine ve GrandLine'ı oluşturacak seviyede olsun. Bu çizgileri birisi kendi iradesiyle oluşturdu bence, bunu da her şeyin özünü kontrol ederek başardı. Allblue bin yıl evvel vardı ama bu denizi Joy Boy ayırdığını ve sakladığını hayal edin. İnanılmaz bir teori cidden, üzerine düşülmesi gerekiyor. O yüzden uzun bir müddet sonra bu teoriyi tek bir konu halinde beğeninize sunmayı düşünüyorum. Muhtemelen ilk ve tek teorim(baya bir uzun da olacaktır tahminen) olacak ama buna değecek bence.

Buggy Yonkou olacak.

Muhtemelen Mihawkın bahsettiği gücün bir benzeri Buggy de de var.Adam sürekli yükseliyor

Seri asla bitmeyecek koca ana düşecek tayfa hala üst düzey olmadıklarını anlayınca 4-5 arc sonra tekrar time skip gelecek luffy doğa gücüyle meyve uyanışıyla artık oda ne uydurursa evrenin zaman algısını esnetip zamanı yavaşlatıcak yada kendi hızlanır yapıştır ordan bir gear-4 yeni bir mod gear 5 asla gelmiycek luffynin son formu gear-4 olucak daha öncede söylemiştim pek sallayan olmamıştı yine söyleyeyim eğitim aldığı adadaki hayvanları taklit edip kendine uyarlıyor gear-4 snake man tank man gibi muhtemelen dahada hayvan vardır aslan mesela adanın kralıydı flashback luffye güzel bir form kasları şişen dengeli bir form neyse sallamaya devam edeyim tayfaya aynı anda 2 kişi katılıcak ters köşe için jinbei katıldı vivi belki katılır şu sumocu herif neydi oda olabilir herneyse time skip sonrası dünyada dengeler altüst olmuş durumda luffy bb ile yaptığı savaşta gerçeği öğrenince Dler haydi ağam benle eğleniyir moduna girip ağaya dalmaya gidicekler son savaşta bb luffynin safhında şenks karşı tarafta olucak dur la birde devrimciler vardı bunlar ne üdüğü belirsiz 4 komutanından 1 tanesi umud uyandıran ama kizaru vs 4ü desen oyumu kizaruya basacağım boş karakterler birliği bunlar kendi kendilerine ölsün bunlar iç savaştan içerde hain varmıştan falan ölsünler zaten bir boka yaradıkları yok çopar bile dragondan daha fazla iş neyse dragonun karısı im çıksın dragon gerçeği bilsin im herşeyi bildiği için haini dragonu silksin dragon yaralı şekilde önden saldırıp ölsün tamam bu olur bunu beğendim az önceki senaryoma devam edeyim ne demişler at fava bekle dur atıyorum geliyor akıyor bugün maşallah luffy bb çer çöp falan bunlar saldırıyore koca mama düştü katakuri bizim tarafta şenks kaido karşıda olsa sevmedim kaido zaten savaş arıyor neden karşıda olsun neyse bu konu karışık ben burdan çıkamam luffy kafasını sağa çevirip bakınca gözlüklü ilk bölümde olan hiçbirbok olmasanızda bakın çalışarak bir halt oldunuz kafasında takılıp amiral olacağı idda edilen coby kendi kendine kendisi tek yer ve savaş başlar bam güm çat pat 7-8 hadi düz olsun 10 yıl sonra imde meğer herşeyi iyilik için yapmış olsun oda aslında çok iyi biriymiş ordan hopp bb gene kötüye kaydı xebec benim babam ulan şenks arkadan çıktı bb ile biz kardeşiz ekmeği bölmediğimiz için gözümde yara var moduna girsinler o an im ölsün burda bir power up daha yani şu an luffynin anası babası olan dragonu öldürdü sonra imi öldüren luffy anasını öldürmüş oldu tamam power up işte büyük şapka ulan oda ne kadar aptalca birşeydir daha aptalca birşey hiç görmemiştim büyük şapka tuzlukmuş arkadaşlar neyse 2 kardeş vs luffy arkadan luffynin kardeşi gelir tamam bölümün adınıda buldum kardeşler takımı bu büyük düellodan sonra ölen şenksin yüzüne şapkasını koyan luffy napsın birşey yapsın naptıralım bu çocuğa tamam buldum uyanışa gear 4 u ekleyip ordan anasıyla babasının power upunu harmanlayıp büyüyüp kocaman olsun sonra o koca şapkyı taksın işte şimdi one piece tek parça oldum dnin gücü bb bunun gücünü emsin buda d olduğundan uyumlu olsun sonra luffy iman powerla artık olduğu kadar dur dur buldum bu sırada 94 yaşındaki oda seriye bolca ara vermektedir hastaneye yatar serinin sonunu söylediği idda edilen çocuk ağlayarak ortaya çıkar veremem verirsem şerefsizim der uyarlamam bukadar...

Pek at favalık değil, ama sanılanın aksine Shiryu vs Sanji olacak.
Benimde aklıma bu yatıyordu, olabilme ihtimali var. Çoğu kişi Shiryu kılıç ustası olduğu için Zoro ile kapışacağını düşünüyor. Ama Shiryu görünmezlik meyvesi yediği için yine Sanjiyle kapıştırabilir Oda , bunu tam bilemeyiz. Bu durumda Zoronun rakibi Burgess olur. Burgess olmasının sebebi Teach'in bir nevi sağ kolu. Dressrosa'da gördüğümüzde Burgess çoğu kişiyi hayal kırıklığına uğrattı, bu kadar güçsüz olmamalıydı falan dedirtti. Bundan dolayı Oda Burgess'a da meyve yedirtip buff almasını sağlayacaktır. Ki yiyeceği meyve bence Kira Kira no mi (Jozunun elmas meyvesi) olur diye düşünüyorum. Çünkü daha önceden bildiğimiz gibi Zoro elması kesmek zaman kaybı demişti, Burgess ile kapışmasında Zoro elması keserek her şeyi kesebilen dünyanın en iyi kılıç ustası olabilir mesela.

Benimde aklıma bu yatıyordu, olabilme ihtimali var. Çoğu kişi Shiryu kılıç ustası olduğu için Zoro ile kapışacağını düşünüyor. Ama Shiryu görünmezlik meyvesi yediği için yine Sanjiyle kapıştırabilir Oda , bunu tam bilemeyiz. Bu durumda Zoronun rakibi Burgess olur. Burgess olmasının sebebi Teach'in bir nevi sağ kolu. Dressrosa'da gördüğümüzde Burgess çoğu kişiyi hayal kırıklığına uğrattı, bu kadar güçsüz olmamalıydı falan dedirtti. Bundan dolayı Oda Burgess'a da meyve yedirtip buff almasını sağlayacaktır. Ki yiyeceği meyve bence Kira Kira no mi (Jozunun elmas meyvesi) olur diye düşünüyorum. Çünkü daha önceden bildiğimiz gibi Zoro elması kesmek zaman kaybı demişti, Burgess ile kapışmasında Zoro elması keserek her şeyi kesebilen dünyanın en iyi kılıç ustası olabilir mesela.
Birbirlerini göremeden nasıl savaşacak bunlar ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık