Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Zoro-Monet olayı buna bir işaret olabilir, ayrıca yonkolara bak Roger'in tayfası olsun gördüğümüz tüm sağ kollar da Haoshoku var.:bilmem:
Edit:Ayrıca doğru konuşmanın başını okumayan Zoro ne salıyor diye düşünür bir an :ehe:

Şimdi Zoro'nun kör kalması hikayeye birşey katmıyor, hani şöyle eğitim yaptım böyle eğitim yaptım da gözümü bu eğitimlerde kaybettim diye bir muhabbet de dönmedi.Ama gözünü açsa hikayeye heyecan gelir,güç artışı olur çok artısı var yani.

Bide abi bilindik hangi tayfanın en önemli adamlarımdan biri kör ki bizim yosun kör olsun.Bana göre kesin açacakta ne zaman olur onu kestiremiyorum ama bu arc uygundur.:gamyon:
Marco'da çıkacagını hiç düşünmüyorum. King ve shiryu'da bana pek umit vadetmedi
Ayrıca ne var bu kral haki'de anlamıyorum ben? Haki ustası denilen shanks bile wb'ın gemisinin yarısını bayıltamadı. Yani zoro'da yok diye, kaidou kral haki saldıgında bayılacak mı?

Ayrıca ne var bu kral haki'de anlamıyorum ben? Haki ustası denilen shanks bile wb'ın gemisinin yarısını bayıltamadı. Yani zoro'da yok diye, kaidou kral haki saldıgında bayılacak mı?
Kral hakinin başka kullanım versiyonları çıkabilir silahlanma hakisinde olduğu gibi

Acede liderlik vasfı yoktu da nasıl korsan grubu kurdu. Adam dünyanın en belalı olma adayı iki kişiyi kardeş ayağına idare etti. Onlara liderlik etti. Doğuştan lider adam. Luffy ile Sabo'yu kaplan avlarken yönlendiren doğal lider. WB geldiğinde tayfasını korumak için araya ateş duvarı örecek kadar delikanlı lider. Üstelik dünyanın en iyi korsan oluşumunun 2. Bölüm komutanı. Daha ne olması lazım. WB arkasından gitmediği halde sırf tayfasından biri öldürüldü diye yollara düşen adam. Başarılı olamaması liderliğine zarar vermez. Veya kendini Marinfordda öldürmesi de. Herkes lider başarılı olamaz. Ve geçmiş insanın damarlarındaki kan kadar etkilidir kişiliği belirlemede.
Neye sahip olursa olsun, mal olduğu gerçeğini değiştirmiyor maalesef. Bunda bile H. Haki varsa günün birinde Coby'de görsem şaşırmam doğrusu.

Güçlü iradeye sahip insanlar etkilenmiyor veya daha az etkileniyor Kaido'nun Kral hakisine bayılmaz Zoro :) ne işe yaradığını ilerde görürüz:bilmem:

Sanji çıplak kadın ararken onigashima'daki pone'yi bulacak ama onun işe yarar bir şey olduğunu bilmediği için umursamayacak.

Zoro Mihawk'ı yenemeyecek onun yerine ; Şahin gözün antisi olan görünmez Shiryu Mihawk'ı yenecek Zoro'da sol gözünü Şahin göz vol.2 açacak görünmeyeni görecek yenecek Veni Vidi Vici

Silinmiş Üye

Zoro Mihawk'ı yenemeyecek onun yerine ; Şahin gözün antisi olan görünmez Shiryu Mihawk'ı yenecek Zoro'da sol gözünü Şahin göz vol.2 açacak görünmeyeni görecek yenecek Veni Vidi Vici
Ben böyle olmasını istemem.Yıllardır Mihawk ile olan rövanş maçını bekliyoruz ayıp eder.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık