Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Hahaha Doğru. Gerçi ben daha çok bunu Luffy için yapıyorum, seviyorum ama geyiğini yapınca çok zevkli oluyor :D
Luffy bende seviyorum ama geyiğinin yapılması için çok sebep var.IQ seviyesi,baba mirası gibi aldığı power up'lar ve daha milyar milyön tane sebep.Sevmeyenler de haksız değil aslında böyle bakınca.

Gorosoei'de ki kel samuray Wano'lu ve soy adı Kurozumi.

Bundan 800 yıl önce kayıp yüzyılda 4 büyük Aile vardı. Bunlar; Roronoa, Shimotsuki, Kozuki, Kurozumi aileleriydi. O zamanlarda Wano Shogunu, Kurozumi soy adlı Kel Gorosoei'ydi. IM'ın isyanını sırasında Hırsları yüzünden Wano'ya ihanet etti. Bunları fark eden 3 aile Kurozumi ailesini durdumak için harekete geçtiler ama sonuçta başarısız oldular. Bu harekatta Roronoa ailesinin neredeyse tamamı katledildi geri kalan ailelerde ciddi yaralar aldılar. Bu savaşın kaybedilmesinin sebebi o zamanlar da Minklerin en güçlüsü olan Zunishan'nın, Kurozumi ailesinin çıkarları için ihanet etmesiydi. Savaş sonunda Kel Grosoei istediği aldı ve Wano'dan ayrıldı. Onun ayrılması ile birlikte Kurozumi ailesi direnemedi ve teslim oldu. Shimotsuki ailesi daha çok savaşmayı seven bir aile olduğu için politikayı Kozuki ailesine bıraktılar ve bundan sonra Wano'da 800 yıllık bir Kozuki dönemi yaşandı. Savaş sonunda Kozuki ailesi merhametli davranıp Kurozumi ailesine yok etmedi. Yine aynı şekilde Zunisha ve minkler öldürülmeyip Zunisha'nın sırtında bilinmezliğe yollandılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık