Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Hiten Mitsurugi Ryu Amakakeru Ryu no Hirameki:sapkali:

Hiyori ihanet edecek bence, böyle arkadan gelip sokuverecek bıçağı birine. Deli oğlan Yamato ile dünyaya hükmetme planları vs...
:D O kadarını sanmıyorum ama Black Maria ve Kaido sahnesiyle kadınlar güce doğru çekilir mesajını vermiş yine o serideki gibi. Gerçi şu an o tarz hareketleri yapacak tek kişi de Orochi.Kaido yapmayacaktır muhtemelen nine olayına bile özür dilediğine göre.

Kizaru banko ölecek veya dayak yiyecek. Bu Luffy tarafından mı olur,supernovalar tarafından mı olur yoksa bb tarafından mı olur bilemiyorum. Yeni bir amiral daha eklenecek seriye.
Sallıyorum onun adıda Turuncu Leopar olsun veya turuncu yengeç. Bu kişi Sabo olabilir,Coby olabilir ileride bilmiyorum. 100,200 bölüm içinde tutmazsa bulun beni.

Silinmiş Üye

Doflamingo geri gelecek.Bizzat Im-sama Luffy için kendisinden yardım isteyecek ancak Doflamingo'nun Im-sama nefreti daha ağır basacak ve Luffy'nin yanında dövüşecek.

:D O kadarını sanmıyorum ama Black Maria ve Kaido sahnesiyle kadınlar güce doğru çekilir mesajını vermiş yine o serideki gibi. Gerçi şu an o tarz hareketleri yapacak tek kişi de Orochi.Kaido yapmayacaktır muhtemelen nine olayına bile özür dilediğine göre.
Bunlardan her şeyi beklerim ben, Kaido'da da güven vermiyor, Orochi kendini yine bozmaz o kesin. Hiyori bir boş kaldı, dediğin gibi olmadık bir yerde mevzuya girip, bizimkilerin p-uplarını da tetikleyebilir.Ama Nami ve Robin gibi ihanet etsin, sonra alalım tayfaya.

alıntı yapamamışım.:S

Kizaru banko ölecek veya dayak yiyecek. Bu Luffy tarafından mı olur,supernovalar tarafından mı olur yoksa bb tarafından mı olur bilemiyorum. Yeni bir amiral daha eklenecek seriye.
Sallıyorum onun adıda Turuncu Leopar olsun veya turuncu yengeç. Bu kişi Sabo olabilir,Coby olabilir ileride bilmiyorum. 100,200 bölüm içinde tutmazsa bulun beni.
Pembe Panter Coby.

Seri sonunda Zoro ile Hiyori’nin (Muhtemelen Hiyori olur artık) bir kız çocuğu olacak. Adını “Kuina” koyacaklar. Ve gelecekte “En güçlü kılıç ustası olacak” böylelikle tarihte ilk kez bir kadın bu unvanı almış olacak. Bence çok anlamlı ve duygusal olur... :D

Bunlardan her şeyi beklerim ben, Kaido'da da güven vermiyor, Orochi kendini yine bozmaz o kesin. Hiyori bir boş kaldı, dediğin gibi olmadık bir yerde mevzuya girip, bizimkilerin p-uplarını da tetikleyebilir.Ama Nami ve Robin gibi ihanet etsin, sonra alalım tayfaya.

alıntı yapamamışım.:S

Pembe Panter Coby.
Pembe panter Coby mi sevdim he .d

Üye silindi 1004

Luffy, Wano boyunca en az bi kere Marco ve Jimbo tarafından da kucağa alınacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık