Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Buraya gelmezlerse nereye gelecekler? O kadar Wano'ya giriş yöntemleri gosterildi , bosuna gosterilmemistir.

Buyuk savas diyoruz sonucta.
Ayriyetten Leo Reverie'deydi. Reverie'yi bitirdi Oda , yani su an istese gelebilirler bence. Ki bence gelmeliler de var. Ne anlamı var ki ozaman bu aptal Filonun?
Şunu net bir şekilde söyleyebilirim. Senin attığın sayfanın anime versiyonunu uzun zaman önce okudum. Oradaki tercümede bireysel olarak tarihe geçecekler diyor. Wanoya gelseler bile bireysel olmayacak. Wanolu samuraylar var, Supernovalar var, denizcilerden X Drake var. Bir de Denjiro gerçeği var Luffy'nin müttefikleri yeter bu arc için. Onlar daha başka bir arc için kullanılacak bnce. Vivi, Sabo veya Boa Hancock olayında kullanılacaklar. Diye düşünüyorum.

Wano'dan sonra bu kadar uzun bir arc olmayacak Hancock, Sabo olayları yüzünden direkt son kısımlara geçeceğiz.

Belki aralarda küçük arclar olacaktır. Onlar da Marine Ford öncesi Amazon, İmpel Down arc'ları gibi olur.

Big mom ve kaidou yerine yeni yonkoular luffy ve kid olacak, katakuri 5. Yonkou olarak anılmaya başlanacak ve tayfa ismi Mochi korsanları olacak. :D

Ajan Kaido nun yanına gidince Kaido ona merak ettiği soruyu soracak. Momo ağzımdan kaçırıp istemeden cevap verecek. Bunun üzerine Kaido ve big mam oturup savaşı izleyecek.

Savaşın sona doğru big mam bulutu geri alacak ama nami ye de bir hediye bırakacak.

Kaidonun as adamları ile bizim ekipler savaşacak. Kolaylıkla olmasa da onları alacaklar.

Bigmom ben alacağımı aldım sözleştiğimiz yerde buluşalım diyerek gidecek. Kaido da bizimkilerin karşısına dikilecek.

Sıralama değişse de en etkili vuruşu Luffy yapacak. Kaido alacağımı aldım deyip ekibini toplayıp uzaklaşacak. Giderken ağzından kan gelecek ve o velet ilerlerse başıma bela olabilir. Dediklerinden fazla potansiyeli var diyecek ama isim vermeyecek.

Wano kurtulacak ama açılmayacak. Açacak olan momo ama daha sonra. Ama haberler denizcilere ulaşacak. Ve karasakal istediğini almış olacak ama ne olduğu göstermeyecek sadece denizcilerden aldığı belli olacak.

Ajan Kaido nun yanına gidince Kaido ona merak ettiği soruyu soracak. Momo ağzımdan kaçırıp istemeden cevap verecek. Bunun üzerine Kaido ve big mam oturup savaşı izleyecek.

Savaşın sona doğru big mam bulutu geri alacak ama nami ye de bir hediye bırakacak.

Kaidonun as adamları ile bizim ekipler savaşacak. Kolaylıkla olmasa da onları alacaklar.

Bigmom ben alacağımı aldım sözleştiğimiz yerde buluşalım diyerek gidecek. Kaido da bizimkilerin karşısına dikilecek.

Sıralama değişse de en etkili vuruşu Luffy yapacak. Kaido alacağımı aldım deyip ekibini toplayıp uzaklaşacak. Giderken ağzından kan gelecek ve o velet ilerlerse başıma bela olabilir. Dediklerinden fazla potansiyeli var diyecek ama isim vermeyecek.

Wano kurtulacak ama açılmayacak. Açacak olan momo ama daha sonra. Ama haberler denizcilere ulaşacak. Ve karasakal istediğini almış olacak ama ne olduğu göstermeyecek sadece denizcilerden aldığı belli olacak.
Bm'ı geçtim, kaidou olmeden uzaklaşmaz oradan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık