Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Bu devrecilik denen dalavereyi bile isteye sürdürene o kadar koymuştu ki ortadan kalkması :/ Böyle akıl tutulması gibi birşey insanların üzerindeki etkisi, etkiyi kırmak için nefes alması gerekiyordu insanların. Yardımlaşma ve empati ile alt üst ettik efenim :D

Mardin cidden inanılmaz bi çeşitlilikti la, insan az tabi büyük şehirleşmeyle yok edilmemiş türler.

Komtan dövmedim ama ben dahil tüm tabura odam herkese açık, bileğine güvenen gelir hakkıyla odadan çıkarsa eyvallah diye teklif eden bi başçavuş olmuştu. Teklif sayılır mı :/
yahu zaten kantin diye bir şey ama anca senede 2 ay falan açık onu da devrelere yedirmeye çalışıyorlar.Sigara desen 2 metre karı kazıp izmarit bulup,ayıklayıp,sarıp içmişliğimiz var.Yokluk çektik biz aloo.Yedirir miyim la onu senin devrene.

Bu devrecilik denen dalavereyi bile isteye sürdürene o kadar koymuştu ki ortadan kalkması :/ Böyle akıl tutulması gibi birşey insanların üzerindeki etkisi, etkiyi kırmak için nefes alması gerekiyordu insanların. Yardımlaşma ve empati ile alt üst ettik efenim :D

Mardin cidden inanılmaz bi çeşitlilikti la, insan az tabi büyük şehirleşmeyle yok edilmemiş türler.

Komtan dövmedim ama ben dahil tüm tabura odam herkese açık, bileğine güvenen gelir hakkıyla odadan çıkarsa eyvallah diye teklif eden bi başçavuş olmuştu. Teklif sayılır mı :/
Adam açık açık g..ü yiyen varsa gelsin hele hayatını nasıl kaydırıyom demiş :D

Merak ettim özelden yazar mısın :D

Sinirlendin diyelim dayak attın. Nolacak ?
Askere gitmediğim için tam olarak bilmiyorum ama en en en iyi ihtimalle askerliğini yakarsın ve ilk disko'da yatarsın sonra da hapse girersin. Tabi disko dayken hatrı sayılır dayağını da yersin. Dediğim gibi bunlar iyi ihtimaller sanırım. O tüfek sapıyla değişik şeyler yapabilmeleri de ihtimal dahilinde

Adam açık açık g..ü yiyen varsa gelsin hele hayatını nasıl kaydırıyom demiş :D

Askere gitmediğim için tam olarak bilmiyorum ama en en en iyi ihtimalle askerliğini yakarsın ve ilk disko'da yatarsın sonra da hapse girersin. Tabi disko dayken hatrı sayılır dayağını da yersin. Dediğim gibi bunlar iyi ihtimaller sanırım. O tüfek sapıyla değişik şeyler yapabilmeleri de ihtimal dahilinde
O tüfek sapıyla değişik şeyler yapacaklarını zannetmiyorum :hhh: Ama hapise girmek evet düşündüğüm şeydi.

Resmi olarak birkaç yıl askeri cezaevinde falan kalırsın. Gayri resmi olarak söylemeye dilim varmıyor :(
Terörist olmakla mı yargılanırız?

O tüfek sapıyla değişik şeyler yapacaklarını zannetmiyorum :hhh: Ama hapise girmek evet düşündüğüm şeydi.

Hala terörist diyo ya. Shanks'cım hapse girmek en iyi şeylerden biri dedik ya sana. Bak yukarıda adam kobay faresi demiş, çörekçi dilim varmıyo demiş, ben sap demişim anla artık şunu yahu!

Sana forumlardan bir tanesinden örnek atayım. Sonrasında böyle yusuf yusuf çekip derman arıyorlar :D

''Yukarıda yazdığım suçlardan üste hakaret üste fiili taarruz üste tehdit suçlarından ötürü bugün gerekçeli kararım elime ulaştı ve 14 ay 15 gün toplamda indirimli ceza almışım. Temyiz yolum açıkmış kararda öyle yazıyor ben ne yapacağım? ne olur bana yardım edin. Şu anda askerliğimin biteli neredeyse tam 1 yıl olacak, suçum askerdeyken ben onbaşıydım çavuşa tokat atmıştım, aşırı hakaretten, hepsi bu. 15 ay ceza evinde yatacaksın diyorlar, ne yapabilirim? ne olur çok acil yardımcı olun sizlerden haber bekliyorum.''

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık