Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Komutan dövmek ney la :D hiç duymadım öyle bir şey.Helikopterden hilekoptere atlama hikayesi bile duydum ama komutan dövme hikayesine hala kimse ulaşamadı :D
Haykırdım len :hhh: Helikopterden helikoptere atlama mı :D

@twei ki amazonların ortasında askerlik yapmış, türlü türlü hayvanları/canavarları evinin banyosunda yakalıyıp ellerinin arasına almış yiğit bir kişi.
Hiç komutan dövdün mü la twei

Stajı yanında yaptığım mühendisin hala davası devam ediyordu bu konuda.Astek olduğu zamanlarda emre itaatsizlik ve karşı çıkma gibi şeylerden dava açılmıştı.
Kendi alanımla alakalı bir kez komutana hayır demiştim, komutan ayak üstü 100 tane eksiğimi söyleyip kalaylamıştı beni;). Ondan sonra sürekli azarlamalar, beğenmemeler falan. Allah'tan askerliğin bitmesine yakındı. Astek isen mesleki alanda kendi fikrini beyan ediyorsun ama er isen ağzını aç bakayım bi :)

Biz karakola gittiğimizde iki üst devrelerimiz devreciliği büyük bir kavga ile kaldırmıştı zaten.Bunlar gidince bir üst devreler bizden sonra gelenleri ezmeye kalkınca olaylar patladı.Ha ben gider ayak yeni gelenler ile acayip dalga geçmiştim bir mevzuda ama olsun :D
Bu devrecilik denen dalavereyi bile isteye sürdürene o kadar koymuştu ki ortadan kalkması :/ Böyle akıl tutulması gibi birşey insanların üzerindeki etkisi, etkiyi kırmak için nefes alması gerekiyordu insanların. Yardımlaşma ve empati ile alt üst ettik efenim :D

Haykırdım len :hhh: Helikopterden helikoptere atlama mı :D

@twei ki amazonların ortasında askerlik yapmış, türlü türlü hayvanları/canavarları evinin banyosunda yakalıyıp ellerinin arasına almış yiğit bir kişi.
Hiç komutan dövdün mü la twei
Mardin cidden inanılmaz bi çeşitlilikti la, insan az tabi büyük şehirleşmeyle yok edilmemiş türler.

Komtan dövmedim ama ben dahil tüm tabura odam herkese açık, bileğine güvenen gelir hakkıyla odadan çıkarsa eyvallah diye teklif eden bi başçavuş olmuştu. Teklif sayılır mı :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık