Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Askerlik

'Genel Sohbet' forumunda Erkan12 tarafından 23 Oca 2015 tarihinde açılan konu

1. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 13,358
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Bakım okulu ve eğitim merkezi merkez komutanlığı. Bir şey beklemiyorum da hazır orada yaptıysan az tüyo verirsen güzel olur.

2. Zeus Si vis pacem parabellum...

Zeus (Si vis pacem parabellum...)
    Mesaj Sayısı 399
    Üyelik Tarihi24 Ara 2016
    Bedelli askerlik yapanlar için şartlar nasıl bilemiyorum ama orası gerçekten çok iyi bir eğitim alayıdır. çevresi olsun, içerisindeki sosyal tesisler olsun. Tesis dediğime bakma sen. :)

İsmi değişmiş bu arada. İçerisinde Ordonat okulu vardı. Astsubay yetiştiriyorlardı.

Doğayı seviyorsan (çam ormanları var etrafında) ayrılmak istemeyebilirsin. Benim zamanımda arazi olanlar için sürekli tek kaybolmayın yılan sokar diye korkutuyorlardı. Ben çavuş talimgahta yapmıştım acemiliği. Yemekhanemiz, hamamımız ayrıydı erlerden. Bir tane kantinimiz vardı ve hamburger filan çıkıyordu. Erler ise lahmacun filan yiyebiliyorlarmış. İlk duyduğumda şok olmuştum.

:)

3. Popsicle Üye

Popsicle (Üye)
    Mesaj Sayısı 512
    Üyelik Tarihi20 Ağu 2017
    21 günde neler yapılacağı yayınlandığında bildiğin acemi birlik gibi olduğu ortadaydı.
    İnsanlar çok zorlanmıştır. Sonuçta hiç spor yapmayan kilolu insanlar flanda var gidenler arasında. Çok sıkıntı olmuştur sanırım.
    Ben henüz parayı yatırmadım. Önümüzdeki günlerde halletmeyi planlıyorum.

4. Popsicle Üye

Popsicle (Üye)
    Mesaj Sayısı 512
    Üyelik Tarihi20 Ağu 2017
    Ben telefonu götürmeyi düşünüyorum. Yakalanırsam birşey olmaz hepi topu 20 gün zaten. Çıkışta alırım telefonu

5. Saitama Üye

Saitama (Üye)
    Mesaj Sayısı 796
    Üyelik Tarihi3 Nis 2014
    Öğrenciler için uygun celpler var, onlara koyarlar mı acaba beni. Dönem içine gelirse, kaçırdığım laboratuarlar, dersler derken zaten dönem çöp olur.

6. CoolAnd1 Etc.

CoolAnd1 (Etc.)
    Mesaj Sayısı 1,327
    Üyelik Tarihi21 Oca 2012
    Hayınnnn. Vatan hayınıııı. 155 i ararım seni askeriyeye teslim ettittirirm.

7. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 16,432
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Ettir. İyi olur.

8. Death Knight rhaman31

Death Knight (rhaman31)
    Mesaj Sayısı 3,624
    Üyelik Tarihi3 Kas 2010
    Bir tek öğretmenlerin zamanı belli.Okulların kapalı olduğu yaz ayları.Onun dışında şansına ne zaman ve neresi çıkarsa.3.celp açıklandı ilk yatırıp gidemeyen var.Seni muaf tutarlar,sonra alırsın o dersleri tabi olursa.Yoksa dediğin gibi çöp olur.

9. Popsicle Üye

Popsicle (Üye)
    Mesaj Sayısı 512
    Üyelik Tarihi20 Ağu 2017
    Yıllık izne ayrıldım ve hala askeriyenin yolunu tutamadım. Adana’ya memlekete gideceğim. Umarım çok uzun kuyruklar yoktur askeri şubede.

İkametgah adresimiz harici bedelli askerlik başvurusu yapabiliyoruzdur umarım. :(

10. Death Knight rhaman31

Death Knight (rhaman31)
    Mesaj Sayısı 3,624
    Üyelik Tarihi3 Kas 2010
    Ben yaptım.Askeriyede ki olay da en fazla 5 dakika.Memur pc den 2 yere tıklıyor,sonra komutana kağıt imzalat olay bu.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık