Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Yok oralara giremedim, Tsubasa, pokemon falan aslında anime diye anlattım. Flamingo gibisi var mı la?
Crocodile'dan özenilip yaratılmış karakter değil mi bu Flamingo yav. :D

Şaka bir yana ilk başta bilmedikleri için kötü geliyor. Aslında iyi olan şeylerden bir kaç şey izleteceksin ki bak nasıl izleyip okuyorlar. Ben Death Note izletmiştim bir arkadaşa beni arayıp souyordu bu tarzbir şey var mı diye. :D

Crocodile'dan özenilip yaratılmış karakter değil mi bu Flamingo yav. :D

Şaka bir yana ilk başta bilmedikleri için kötü geliyor. Aslında iyi olan şeylerden bir kaç şey izleteceksin ki bak nasıl izleyip okuyorlar. Ben Death Note izletmiştim bir arkadaşa beni arayıp souyordu bu tarzbir şey var mı diye. :D
Death note izleyen bekletisini öyle tutuyor, sevmiyor. En fazla onlar code gues izler. :D

Op dandik la, niye önerelim? :D

Merak edip sormamışsın bile, gözlerim aradı. :D
Finalde diyorum olum. Hani böyle ''Final boss'' olur ya hani zor gibidir ama bir ezberlediğin zaman sürekli geçersin o durum işte. :D
Bir şey kalmayınca bunu vereceksin böyle bir büyük sanacak efsane sanacak ama sonunda tırt bir şey olduğunu çözecek. :D

Finalde diyorum olum. Hani böyle ''Final boss'' olur ya hani zor gibidir ama bir ezberlediğin zaman sürekli geçersin o durum işte. :D
Bir şey kalmayınca bunu vereceksin böyle bir büyük sanacak efsane sanacak ama sonunda tırt bir şey olduğunu çözecek. :D
Croco'ya oku izle sonra bırak derim o zaman. En fazla Mf izletirim başta. :D
Hayırsızın tekiyim ben.:D Ama çok fazla olmadı he?
Zaman orada farklı işliyor. Gerçek hayatta bir gün orada 57 dk falan ediyor. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık