Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Zoro,Akainu ve Lucci işaretlemişim. Ama seride 2-3 kere gördüğümüz Kid'den nefret eder oldum. Tüm fanları mı boş konuşur. 'Kid' adından soğudum.

Bir de bu aralar Ace'ten de soğudum. Gereksiz yere başka karakterlerle kıyaslanıyor. Her karakter kendine özgü. Herkes Ace gibi mermiye kafa atmak zorunda değil. Keşke anlasalar bunu. Laf yemeyince delikanlı mı oluyorsun nedir :( Gerektiği zaman geri çekilmesini bileceksin.

Bir insan niye Kidden soğur ki? Tamam pıçak fırlatması hoş bir davranış değil ama o kadar da göze batmıyor sanki. Bence problem Şenks fanlarının Kidden çekinmelerinden kaynaklanıyor, Kiddin Şenksin kılıcını çekme ihtimalinden sonra bir de Kidd hadi toplanın Şenksi indirecez deyince oldu bunlar hep. :(

Bir insan niye Kidden soğur ki? Tamam pıçak fırlatması hoş bir davranış değil ama o kadar da göze batmıyor sanki. Bence problem Şenks fanlarının Kidden çekinmelerinden kaynaklanıyor, Kiddin Şenksin kılıcını çekme ihtimalinden sonra bir de Kidd hadi toplanın Şenksi indirecez deyince oldu bunlar hep. :(
Kendi sorunu kendin cevaplamışsın. :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık