Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Aynen, o etkenlerden bahsediyorum. Anidb'nin liste sıralamaları MyAnimelist'e oranla daha başarılı, illaki bir siteyi referans alacaksan Anidb'yi tercih et derim.

Not: Ben ilk olarak Fate/stay night'ı izlemiştim, ve nefret etmiştim :mad:..
Kullanımına alışmış olsam orayı kullanırım da tasarım falan bir kere alıştık bu siteye.İşin garibi lisans muhabbetine galiba Tog gibi seriler bile yok.

O zamanki bakış açımla şu anki bakış açım farklı olduğu için kesin konuşamam.Sonuçta o zamanlar sıradan bir anime bile güzel gelebiliyordu ama nefret edeceğimi sanmıyorum.Çünkü Saber odaklıydı ilgi çekici kılmayı başarıyordu o açıdan.Alışılmışın dışında iyi tasarlanmış bir karakter olunca.

Sci-life ne oluyor...yeni bir tür mü :p
günlük yaşam.. sosyal hayat.. okul mokul, iş güç (enerji)
(((sınav öğrencisinin çok ders çalıştıktan sonra sağda solda hava atmak için sergilediği gereksiz mizah türü.. maalesef ülkemizde yaygınlaşmakta tüik verisi olmasa da öyledir yani.. bu tür mizah sahipleri bu esprilerle havayı soğuturlar.. özellikle yazın çok kullanışlılardır..))) To be continued this comments.. coming soon..

günlük yaşam.. sosyal hayat.. okul mokul, iş güç (enerji)
(((sınav öğrencisinin çok ders çalıştıktan sonra sağda solda hava atmak için sergilediği gereksiz mizah türü.. maalesef ülkemizde yaygınlaşmakta tüik verisi olmasa da öyledir yani.. bu tür mizah sahipleri bu esprilerle havayı soğuturlar.. özellikle yazın çok kullanışlılardır..))) To be continued this comments.. coming soon..
Sci-life yeni bir tür olmalı. Bende ilk defa duydum. Sci-fi desen bilim kurgu ama sci-life yok. Aksi takdirde Boku no Pico'yu önermek durumundayım :oops:

Senin istediğin türden bulabileceğin en sıradan konuya sahip ama izlenebilirliği yüksek Sakurasou no Pet na Kanojo var izlemedi isen :)

Sci-life yeni bir tür olmalı. Bende ilk defa duydum. Sci-fi desen bilim kurgu ama sci-life yok. Aksi takdirde Boku no Pico'yu önermek durumundayım :oops:

Senin istediğin türden bulabileceğin en sıradan konuya sahip ama izlenebilirliği yüksek Sakurasou no Pet na Kanojo var izlemedi isen

1..travma yaşatmak için yanlış adamı seçtin..
2..sci-life değilmiş yanlış hatırladım.. Slice of life demek istedim..
3..bu travmaları mümkünsü forumda yaşatma millete de sepebilir..
4..diyemediğim başka şeyler..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık