Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Mangasına hiç bakmadım ama manga tekrar çıkınca bakasım geldi ama animesi fazla iyi olunca kıyamıyorum. Şimdi mangadan öğrenirsem ne olduğunu ileride zevki kaçar animenin.

Animenin bittiği yerden mangaya 10-15 daha var diye duymuştum eskiden. Şimdi yeni başladı ne kadar ilerledi bilemem ama en azında 1-2 sene sonra çıkar diye umuyorum ama dediğin gibi o da zor iş. Neyse alıştım zaten beklemeye de :) Sağ olasın. En azından yakında bir açıklama yaparlar umarım.
2014 yazında, 2,5 senelik aradan sonra tekrardan manga çıkmaya başladığında, yakında animeye devam ederler diye safça düşünmüştüm ama adam 10 sayı çıkarttıktan sonra kalktı 1,5 yıl ara verdi.
Bence bu sevdadan vazgeçip mangaya başla. Şu anda bayağı heyecanlı olaylar oluyor. Hem çizimleri de eskisine göre daha düzgün.

2014 yazında, 2,5 senelik aradan sonra tekrardan manga çıkmaya başladığında, yakında animeye devam ederler diye safça düşünmüştüm ama adam 10 sayı çıkarttıktan sonra kalktı 1,5 yıl ara verdi.
Bence bu sevdadan vazgeçip mangaya başla. Şu anda bayağı heyecanlı olaylar oluyor. Hem çizimleri de eskisine göre daha düzgün.
Bu sefer kolay kolay bırakmaz herhalde. O kadar ara vermişken o aralarda da bir şeyler çizmiştir. Vardır elinde epey bölüm diye umuyorum. Bir umut senede 12 bölüm sezonluk anime yaparlar diye de umuyorum ama bakalım. Mangasına bakarım belki ama dedim ya animesine kıyamıyorum:D Eli yüzü düzgün tek şonen anime.

Ne?
Ne?
Ne?
Nasıl seriymiş bu yahu?Ana karakterin naifliği ve istemsiz harem kurma efekti olmasa başları güzel ama. 10. bölüme kadar gelip bir daha değerlendirecem ama şimdilik her şeye rağmen bir şans vermeyi düşünüyorum
edit: o değilde iyi spoiler yedim galiba
Pardon ya. :( Aklımdan çıkıvermiş tamamen. Buralar hep Zero'da bahsedilen kısımlardı.

Hxh'dan sezon animesi beklemek gibi hayallere kapılmayın boşuna :( Hiçbir şirket sezon animesi yapmaz ona. Kaldı ki Madhouse o kadar başarılı bir uyarlama yaptıktan sonra başka şirkete verilmez. Madhouse da 2-3 senelik materyal birikince başlar anca.

Hxh'dan sezon animesi beklemek gibi hayallere kapılmayın boşuna :( Hiçbir şirket sezon animesi yapmaz ona. Kaldı ki Madhouse o kadar başarılı bir uyarlama yaptıktan sonra başka şirkete verilmez. Madhouse da 2-3 senelik materyal birikince başlar anca.
bende madhouse şirketi'nin tabi böyle bir proje olucaksa Madhouse'un almasını isterim ve bunun olması içinde manga için süreklilik lazım umarız ara vermeden uzunca bir süre devam eder Sensei.

Sakamoto Desu Ga? 1.Bölüm
Ana karakter fazlasıyla havalı, her türlü durumda cool olabilmesi güldürdü bir yerden sonra. Erkeklerin de kendisinden etkileniyor olması biraz absürt olmuş ama onun dışında eğlenceli olacağa benziyor.
Aynen bende bu gün başladım baya güzel 2-3 bölüm gider ama 5-6 bölümden sonra sıkar gibi Gintamayı hatırlattı bana :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık