Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

fate stay night a başladım. Neden bu kadar karışık? Ana karakter neden bu kadar uyuz? Diğer master kız neden aynı oranda uyuz? konusu güzel aksiyonu güzel hizmetçiler güzel ama master lar kötü. Az daha sabredeyim bakalım

Fate/Zero'yu izledin mi?

Zero ne kadar iyiyse Stay Night o kadar kötü.
Zero serisini izle üstüne kaliteyi orada yakalayacaksın.
zero yüzüklerin efendisindeki hobbit gibi öncesini anlatıyor ama daha kaliteli diye önce bunu izle dediler bende katlanmaya çalışıyorum o yüzden. Saber saolsun izlettiriyor kendini. Yalnız hatun niye yemek yiyor yahu ruhsal değil miydi bunlar? Ben olsam vermem la yemek kendimi zor besliyorum zaten :D

zero yüzüklerin efendisindeki hobbit gibi öncesini anlatıyor ama daha kaliteli diye önce bunu izle dediler bende katlanmaya çalışıyorum o yüzden. Saber saolsun izlettiriyor kendini. Yalnız hatun niye yemek yiyor yahu ruhsal değil miydi bunlar? Ben olsam vermem la yemek kendimi zor besliyorum zaten :D
Ne zalimmişsin sende ruh da olsa bir tas çorba verilmez mi yahu?:D Zero'da elemanlar büyük kahramanlar falan iyi. Daha bunun blade works serisi falanda var. O da farklı bir anlatışla devam ediyor. Animasyonu kaliteli en azından. Daha burada Saber'ı sevdiysen Zero'da kimleri kimleri seversin. Kaçıncı bölümdesin?

Hem karakterlerin sahipleri hem de dövüşçüleri sağlam Zero'da. Ve kimin kazanacağı belli değil. Bu da seriyi izlerken daha da güzel kılıyor. Sonunu tahmin etmek zor çünkü.

Direkt atla geç sarmıyorsa izlemene hiç gerek yok çünkü. :/

Ne zalimmişsin sende ruh da olsa bir tas çorba verilmez mi yahu?:D Zero'da elemanlar büyük kahramanlar falan iyi. Daha bunun blade works serisi falanda var. O da farklı bir anlatışla devam ediyor. Animasyonu kaliteli en azından. Daha burada Saber'ı sevdiysen Zero'da kimleri kimleri seversin. Kaçıncı bölümdesin?
gerek yok derse vermem niye vereyim açım ben:D 7 yi açtım şimdi.

Hem karakterlerin sahipleri hem de dövüşçüleri sağlam Zero'da. Ve kimin kazanacağı belli değil. Bu da seriyi izlerken daha da güzel kılıyor. Sonunu tahmin etmek zor çünkü.

Direkt atla geç sarmıyorsa izlemene hiç gerek yok çünkü. :/
üniversite zamanlarında alışkanlık ettim vaktim yok diye sıkıcı bölümlerde açar iki animeyi aynı anda oynatırdım böylece hem sıkıcı bölümleri atlar hem bölüm ilerletirdim iki animede de. Güzel bir sahne oldu mu geri almam yeterli birini durdurup :D şimdi o devam ederken yanında başka bir site açıyorum 9gag gibi bir gözüm orada bir gözüm sitede takılıyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık