Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Tegami Bachi'yi bitiren var mı ? 18. bölümdeyim bir ilerleme yok. ana karakter ağlayıp duruyor çıldıracağım. yanındaki salak da ayrı sinir bozucu. tek bölümlük iyi yan karakterler götürüyor seriyi resmen

Tegami Bachi'yi bitiren var mı ? 18. bölümdeyim bir ilerleme yok. ana karakter ağlayıp duruyor çıldıracağım. yanındaki salak da ayrı sinir bozucu. tek bölümlük iyi yan karakterler götürüyor seriyi resmen
Valla ben bir ara izledim 4-5 bölüm kadar, Gelecek görmedim.

Tegami Bachi ben de yakında başlayacağım. Natsume ve Mushishi tarzında bir anime gibi, her bölümde mektupla ilgili duygusal/komik bir olay yaşanır ve biraz da aksiyon eklerler. Yine onlar gibi episodiktir sanırım, bu yüzden çok da ilerleme kaydedeceğini düşünmüyorum.

Tegami Bachi ben de yakında başlayacağım. Natsume ve Mushishi tarzında bir anime gibi, her bölümde mektupla ilgili duygusal/komik bir olay yaşanır ve biraz da aksiyon eklerler. Yine onlar gibi episodiktir sanırım, bu yüzden çok da ilerleme kaydedeceğini düşünmüyorum.
Seride ana bir konu var ama ikinci sezonda başlayacak diye düşünüyorum. Clannad Clannad after story gibi olur umarım.

fate zero izleyen var mı? Bana hangi sorayla izleneceğini söyleyebilir mi? 5 kişiye sorsan 6 farklı cevap aldığın bir sırası var yani. Artık ilk bana söylenecek sırayla izleyecem bakmayacam daha

Natsume'yi izleyen var mı? Nasıl bir seri?
Natsume Yuujinchou genel itibariyle hoşuma giden bir seri oldu. Çevresindeki insanlardan farklı olarak youkaileri gören gencin çevresiyle ve youkailerle yaşadıklarını konu alıyor.

Animede gelişen olaylar genellikle 1-2 bölüme sonlanıyor. Olaylar genellikle ana karakterin sahip olduğu Arkadaşlar Kitabı üzerine gelişiyor ama izlerken göreceksin bu sebepten farklı gelişen olaylarda oluyor. Seride genel itibariyle bir senaryo yok. Üsttede dediğim gibi olaylar Natsume'nin günlük hayatında Arkadaşlar Kitabın'a sahip olmasından kaynaklı youkailerle uğraşması ve bir yandanda bu durumu çevresindekilere yansıtmamaya çalışması üzerine ilerliyor. Ama buna rağmen seri sahip olduğu sevimli ve sıcak atmosferinden dolayı kendine bağlıyor. Herhangi bir bölümde sıkıldığımı hatırlamıyorum. Özellikle Natsume ve yanındaki Madara isimli youkai ile muhabbetleri beni gerçekten eğlendirdi. Serinin 5. sezonu Ekim 2016'da çıkacak. Sonuç olarak izlemeni tavsiye ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık