Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

4 bölüm dayanabildim. Tamam dedim, psikoloji analizi yapılan bir seridir umuduyla izledim ama fos çıktı. Güzel karakterler yaratmış ama içerik olarak çok boş bir seriydi bence.
World Trigger-Garo yine beğenmediğim seriler arasında. Zankyo no Terror'ü izledim. Hakkında çok iyi yorumlar okumuştum ama çok sıradandı. Yani bir seri izlediğinizde içinizde bir titreme olmuyorsa, herhangi bir sahnesinde "ulan" diyemiyorsanız o seri ortalamadır. Aldnoah Zero var bir de son zamanlarda izlediğim. Mecha türü anime benim için Code Geass ile tavan yapmıştır. O yüzden çok beğenmiyorum o türü genellikle ama Aldnoah Zero fena sayılmaz. Tokyo Ghoul'un 2.serisi berbat. Hiç bulaşmayın :D
Aynen dediğin gibi o yanstımak istedikleri derin konuya inememişler bir türlü. Güzel karakterler, güzel konu, güzel animasyonla böyle anime çıkarmak :(
Garo da ortalama seriydi sanki. Gerçi fazla shounene bağladılar ama son bölümlerdeki dövüşleri sevdim. Zankyou no Terror da çok ilginç başlayıp o ilginçliğini koruyamayan bir anime daha. O yüzden arka arkaya izlediysen pek çekici gelmemiştir. Hafta hafta izlerken daha iyiydi. Tokyo Ghoul komedi ya. Adamlar onu anime diye yapıp yayınladılar. :D Güya mangadan bağımsız ha..

Kara no Kyoukai'nin ilk filmini izledim. Anladığım az anlamadığım çok şey var :x Filmlerde kronoloji karışık sanırım. Animasyon ve müzikler harika ama.

Diamond no Ace bu hafta ilk sezonun finalini verdi. Ayın 6 sında 2. sezonla devam ediyormuş. Bitecek diye üzülmüştüm 1 hafta ara vermişler :D

Nasıl Kuroko no basket Kagami no basket olduysa Diamond no Ace'te bildiğin Furuya adlı karakterin hikayesi bizim oğlandan baltaya sap olmaz.
Başta sawamura ön planda gibi görünse de sonradan genel olarak takım ön plana daha çok çıkıyor. O yüzden ikisi aynı değil bence. Bir de kuroko kadar saçma bir spor animesi izlemedim heralde bu oldukça gerçekçi.

Oh be sonunda başladı Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru'nun ikinci sezonu. Özlemişim Yukino'yu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık