Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Film ile anime bağımsız ise filmini izleyeyim direkt olarak. Animedeki halini sevmedim pek :(
Bağlantılı olması lazım, Şu ara popüler olan Light Novel'den anime yapma furyasının atası gibi birşey ama bayadır çıkmıyormuş Noveli yabancı forumlarda baya sövüyorlardı.

Bağlantılı olması lazım, Şu ara popüler olan Light Novel'den anime yapma furyasının atası gibi birşey ama bayadır çıkmıyormuş Noveli yabancı forumlarda baya sövüyorlardı.
Peki, teşekkürler. Kızın animedeki haliyle tamamlayamam ben zaten seriyi, vaz geçtim izlemekten.

Death Parade'de bitti. Pek memnun olmadım açıkçası bitişten. Özellikle son 4 bölümdür baya bir düşüş söz konusuydu bence seçtikleri konunun derinliğini yakalayamamışlar. Ama o açılış için izlenir.
4 bölüm dayanabildim. Tamam dedim, psikoloji analizi yapılan bir seridir umuduyla izledim ama fos çıktı. Güzel karakterler yaratmış ama içerik olarak çok boş bir seriydi bence.
World Trigger-Garo yine beğenmediğim seriler arasında. Zankyo no Terror'ü izledim. Hakkında çok iyi yorumlar okumuştum ama çok sıradandı. Yani bir seri izlediğinizde içinizde bir titreme olmuyorsa, herhangi bir sahnesinde "ulan" diyemiyorsanız o seri ortalamadır. Aldnoah Zero var bir de son zamanlarda izlediğim. Mecha türü anime benim için Code Geass ile tavan yapmıştır. O yüzden çok beğenmiyorum o türü genellikle ama Aldnoah Zero fena sayılmaz. Tokyo Ghoul'un 2.serisi berbat. Hiç bulaşmayın :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık