Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Gerçi 22 yaşındaymışsın ya, çok sıkmaz seni. Beni müthiş sıktıydı da ben 28 yaşındayım :D
Zevkler ve renklerdir o ya.Tam olarak serinin hangi tarafı sıktı da sevmedin ? Hikayesi içine çekmemiş diye anladım ben mesajında :/
17 yaşındayım beni de sıktı abilerim. Çok fazla Japon tiribi mi desem ne desem ondan var. Tam kelime aklıma gelmedi ama. Zaman kaybı. Animeye ilk başladığımda içimdeki açlığı bastırsın diye izlemiştim ilk sezonunu, bitirmek için kendimi zorlamıştım zaaten. 5-6 ay önce diğer sezonlara baktım bir sırf anime hakkında bilgim yokmuş diye izlemişim.

Anime hakkında ortak sohbet etmiyoruz ya, @prokiritya izlememiş seriyi henüz zaten nasıl sohbet edelim A:Sd:AS
Gereksiz buldum bu hareketi ben ama pekte üstüne gidilecek bir şey değil gibi görünüyor.
17 yaşındayım beni de sıktı abilerim. Çok fazla Japon tiribi mi desem ne desem ondan var. Tam kelime aklıma gelmedi ama. Zaman kaybı. Animeye ilk başladığımda içimdeki açlığı bastırsın diye izlemiştim ilk sezonunu, bitirmek için kendimi zorlamıştım zaaten. 5-6 ay önce diğer sezonlara baktım bir sırf anime hakkında bilgim yokmuş diye izlemişim.
Teşekkürler düşüncelerini paylaştığın için. :D Merak ettim deneyeyim şansımı yine de.

Teşekkürler düşüncelerini paylaştığın için. :D Merak ettim deneyeyim şansımı.
Tabi ki dene kanka sonuçta 4-5 sezon farklı hikayeler vs çok fazla tutan bir seri. Elbette seven insanlar vardır ki bu kadar tutmuş.
Bu arada umarım aynı seriden bahsediyoruzdur. Ben Fate serisinden bahsediyorum ama. :hhh:

Tabi ki dene kanka sonuçta 4-5 sezon farklı hikayeler vs çok fazla tutan bir seri. Elbette seven insanlar vardır ki bu kadar tutmuş.
Bu arada umarım aynı seriden bahsediyoruzdur. Ben Fate serisinden bahsediyorum ama. :hhh:
Fate:Zero'dan bahsediyorduk. Fate:Stay Night veya Fate:UBL'den bahsetmiyorsun değil mi ? :D

2011 - 2012'de yayınlayan toplam 25 bölümlük Fate/Zero mükemmel bir animedir. Fate serisine dair başka herhangi bir şey ilginizi çekmeyebilir ki beni çekmedi. Ama az biraz anime izlemeyi seven insansanız bu seriyi kaçırmayın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık