Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Anime filmleri diyorsan değmez. Sadece 1 sahne var güzel bir iki saniyelik. Onun dışında tüm bölümleri birleştirmişler. Bundan dolayı kısaltmak için bazı farklılıklar gerekmiş vs.

Filmleri ben izlemedim ama Japon yapımı olanları beğenenler var.
Anime filmini kastetmiştim.Bunu öğrendiğim iyi oldu,teşekkürler bilgilendirme için.:sapkali: L'yi görünce olay içinden olay çıkarırlar diye düşündüm :D

Anime filmini kastetmiştim.Bunu öğrendiğim iyi oldu,teşekkürler bilgilendirme için.:sapkali: L'yi görünce olay içinden olay çıkarırlar diye düşündüm :D
İzlemeyenler için Spoiler Uyarısı : ))

L'nin mezarında Kira'nın bir anı var. Hatırladığım kadarıyla o normal bölümlerde yoktu. Sadece bu sahneyi arayıp bakabilirsin : ))

Hatta bu : ))

İzlemeyenler için Spoiler Uyarısı : ))

L'nin mezarında Kira'nın bir anı var. Hatırladığım kadarıyla o normal bölümlerde yoktu. Sadece bu sahneyi arayıp bakabilirsin : ))

Hatta bu : ))

Çok iyi bir sahneymiş. Yoktu bu sahne animede.

Kİra animede bu gülüşü son bölümde N ve B'yi yendiğini düşününce yapıyordu. Burda ise daha erkenden böyle gülmüş. Bu küçük bir ayrıntı ama dikkatimi çekti :D

Üye silindi 1004

Anime iyi bir şey olsaydı içinde pembe saçlı kızlar olmazdı...

Çok iyi bir sahneymiş. Yoktu bu sahne animede.

Kİra animede bu gülüşü son bölümde N ve B'yi yendiğini düşününce yapıyordu. Burda ise daha erkenden böyle gülmüş. Bu küçük bir ayrıntı ama dikkatimi çekti :D
Abartı bulunmuştu finali ama bence ilk bölümden itibaren değişimi ve tamamen kazandım düşüncesi çok iyi verilmiş animede. O sahnede önündeki son engelin kalktığını düşünüyor. Ki öncesinde kendini Tanrıvari görmeye başlamıştı. Yani hem o mezar hem de Near ile olan sahnede Tanrılığının önündeki son engelden kurtulduğunu düşünüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık