Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

3. Sezona bi geri döndüm de kafama takıldı kamptaki mesele nasıl o kadar yankı yaptı ve medyanın haberi oldu? Ben mi bir şey kaçırdım? Şu hain meselesi de yalan oldu herhalde

3. Sezona bi geri döndüm de kafama takıldı kamptaki mesele nasıl o kadar yankı yaptı ve medyanın haberi oldu? Ben mi bir şey kaçırdım? Şu hain meselesi de yalan oldu herhalde
O sezon içerisindeki kısımlarda müdür içerde bir hain olduğuna dair yorum yapmıştı. Şu an manga 6. sezona materyal çıkaracak konumda ama hâlâ hain konusu açılmadı.

O sezon içerisindeki kısımlarda müdür içerde bir hain olduğuna dair yorum yapmıştı. Şu an manga 6. sezona materyal çıkaracak konumda ama hâlâ hain konusu açılmadı.

Mangaka gerek görmedi demek ki. Baktı olaylar rayına oturdu boşver haini kim uğraşacak şimdi dedi. Bu saatten sonra da haini dahil etmek saçma olur. Tabii haninin özgünlüğüne de bağlı bu

Mangaka gerek görmedi demek ki. Baktı olaylar rayına oturdu boşver haini kim uğraşacak şimdi dedi. Bu saatten sonra da haini dahil etmek saçma olur. Tabii haninin özgünlüğüne de bağlı bu
1.5 sene önce sanırım Twitter'da soru cevap yaparken birisi haine dair bir soru sorunca "Ne haini?" diye cevap vermişti. Bazıları direkt plot'u unuttuğunu söylüyor bazıları haine dair açıklama yapmak istemediği için cevap vermedi diyor ama haine dair başka bir ima seri içerisinde yapılmadı. Muhtemelen unuttu ya da bir şekilde yedirecek artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık